Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre teljesen...

Hogyan tudnék végre teljesen lefogyni?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök a súlyommal, voltam már egy mázsa is. 175 cm vagyok. Nem tudom ehhez hány kilónak kellene lennem, gondolom olyan 65-70 körül. Eddig annyit sikerült elérnem,hogy 100-ról lefogytam 83 kg-ra, de itt megtorpantam. Ennek kb. már másfél éve,azóta tartom a súlyom. Nagyon szeretnék tovább fogyni, mert még mindig eléggé kövérnek látom magam, viszont egy napot sem bírok ki édesség nélkül. Nyilván mindenki azzal fog jönni,hogy akkor így hogy akarok lefogyni, csak az a baj,hogy ha nem eszek édességet(márpedig minden nap megpróbálkozom vele, akkor szabály szerűen idegbeteg leszek és vagy sírok egész nap vagy összeveszek valakivel. Olyan, mintha elvonási tüneteim lennének. Sajnos ha rossz kedvem van vagy ideges vagyok mindig édességgel nyugtatom magam.. Ezen szeretnék valahogy változtatni, mert tudom,hogy amíg le nem állok az édességgel addig esélyem sincs,hogy tovább fogyjak. Mivel tudnám helyettesíteni az édességeket? A másik a mozgás, az első 17 kilónál nem sokat mozogtam, simán elég volt a szénhidrátcsökkentés, viszont most már úgy érzem muszáj lesz mozognom. Milyen fajta mozgást végezzek és milyen gyakran?
2014. márc. 1. 20:13
1 2
 11/11 anonim válasza:

10/10 Igazad van! Akik fogyóznak nem érnek el tartós változásokat és még szenvednek is. Előbb-utóbb visszatérnek a megszokott életmódjukhoz, ami okozta az élhízást.

Az igazi megoldást valóban az életmódváltás hozza meg és nem a sok fogyókúrás technikák, ami időnként nagyon költséges is.

Az életmódváltásnak még az az előnye, hogy nem szenved az ember az éhségtől, a szédüléstől stb és egészségesebben is él.

2014. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!