Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ket honapja mozgok, odafigyele...

Ket honapja mozgok, odafigyelek a kajakra, megis nulla. Kg ment le eddig. Lehet a fogsmzasgatlo miatt? Miota szedem nem megya fogyas. Massal nem igszan tudunk vedekezni. Legyek drasztikusabb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 09:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Csak a 25%-ost éreztem bunkónak, a többieket nem.

Nem akarok disznó maradni - ahogy ő fogalmazott, azért figyelek oda az étkezésre + tornázom. Ő csak azt nem fogta fel, hogy nem tudok fél napokat kondizni, de szerintem érthető is. Akkor lehetne lelustázni, de én próbálok tenni, és olyan ötleteket vártam, hogy mit ne egyek/egyek, mennyivel többet mozogjak stb,

2014. febr. 24. 14:58
 22/31 anonim ***** válasza:
11%
A legtöbbet a jelenleg 25%-os próbált segjteni neked ,de mindenre nem -nem -nem .Elhiszem ,hogy állandóan dolgozol,meg is látszik. üdv. Örülj neki,hogy még szedhestsz fogamzésgátlót ,mert van miért,de ha így folytatod,arra is nem-nem-nem lesz a válaszod :)))))
2014. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
11%

Szerintem meg te vagy a bunkó,mert valaki segíteni akar neked,te meg csak azt fújod,hogy mennyire nincs időd.

Segítene neked a ........

2014. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Itzam h novelem a torna idejet es a zsemlet is elhagyom. De masfel oranal nincs naponta tobb idpm,orulok h nektek van. De msjd akk kinyirom magam mert lusta diszno vsgyok. Megyek is koszonom nektek. Egy disznoval kevesebb'!!!!
2014. febr. 24. 16:03
 25/31 anonim ***** válasza:
Nincs rá okod ,van párod.Hány esztendős vagy nagy legény ? :))))
2014. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el a zsemlét se ,valószinüleg a párodnak tetszel ezért foglalkozik veled! Neked nem elég egy ?
2014. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Ez az. Miért akarod megcsalni a párodat? Maradj ilyen amilyen,ha nincs időd sokkal több edzésre.
2014. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Neki tetszem,magamnak nem. 25. Es kikeszit h nem megy,egeszsegesen akartam fogyni
2014. febr. 24. 16:30
 29/31 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a kajával van gond. Írd le ide vagy privibe, hogy it eszel PONTOSAN és mennyit.


Egy diéta 70% kaja, 30% mozgás. Nem beszéve arról, hogy a kaják maguk befolyásolják a hormonális szintedet. Mesélj, és akkor tudok segíteni, hogy mit kéne csinálnod

2014. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
57%
100% igaza van az utolsó hozzászólónak!
2014. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!