Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sportolók tartanak teljesen...

A sportolók tartanak teljesen nulla napot? Baj, ha ma nem csinálok semmit se?

Figyelt kérdés

Igaz, én nem vagyok sportoló, csak kocogni (futni mikor hogy...) szoktam minden nap 1 vagy 1,5 órát. Ma viszont teljesen el vagyok halva és még nem is voltam semmit se csinálni. Erre még az is rájön, hogy viszont már megzabáltam 1300 kcal-t.


Azt tudom, hogy az egy nap semmit tevéstől nem fogok hízni, csak arra vagyok kíváncsi hogy baj-e ez?


A napi sportot 1 éve űzöm, viszont még fél éve tartottam néha havi 2 szünetnapot kb.


Most már nem tartottam ilyen napot, viszont ma -nem tudom, hogy miért- valahogyan meg vagyok halva és nincs most erőm semmihez sem. Ez mennyire baj?


Amúgy minden nap futok, s pár napon Rubint Rékázok is.


170cm/65kg

27L



Előre is köszi a választ!


2012. jan. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma. Mindenkinek jár egy-egy nap pihenés, majd holnap jobban fog menni az edzés. Amúgy napi egy/másfél óra futás és rubintréka mellé nem kevés az az 1300 kcal?
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem az a heti 1 alkalom hogy nem mész futni az kell is...
2012. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az emberek többsége heti 1 edző napot tart, nem szünetet..

:D

2012. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahhoz képest, h minden nap futsz és 1300 kcalokat "zabálsz" egy hónapja biztosan 65 kiló vagy...
2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!