Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de hogyan...

Fogyni szeretnék, de hogyan még? Rendszeresen sportolok és nem megy le több

Figyelt kérdés
Heti 5-öt edzek rendszeresen,este már zabálok be semmiből,kólát és hasonló agyontöményezett dolgot se iszok este,alkoholt,csak alkalmanként fogyasztok.Egyébként boxolok és kondizok.A kondis edzésen se nagy sulyokat emelgetek,csak kicsiket.Egyébként 170 magas és 75 kg vagyok,-4 kg szeretnék elérni.Ha valaki diétát ír,az légyszives irja már azt is meg,h az miből áll,mert ezer egy féle diéta van.Köszönöm előre is a választ!
2012. jan. 2. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

konditeremben miért dolgozol kis súlyokkal? az lenne a lényeg, hogy nagy terhelést adj az izmaidnak, nem?


"Fogyni szeretnék, de hogyan még? Rendszeresen sportolok és nem megy le több"

kalóriadeficitesen táplálkozol? vagy ami energiát leégetsz azt pótolod is? (én persze tudom a választ).

2012. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért nem dolgozok nagy sulyokal,mert merev leszek,és nem lesznek gyorsak az ütések,ilyen egyszerü és ezt tapasztaltam is anno.

A kaloriadeficitis az nemtudom mit jelent.Arra gondolsz h kiszámolom,hogy mennyi kalóriát viszek be egynap?Próbálok figyelni rá,hogy ne legyen több a bevitelem,mint ami a test-tömeg indexemnek megfelelő kaloria bevitelnek megfelel.

Egyébként,edzés után zsír szegény tejet szoktam inni,olyan fél litert.Ha éhes vagyok este,akkor főt tojást vagy főt krumplit szoktam fogyasztani.

Mit tudnál ajánlani?Min változtassak??

2012. jan. 2. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

edzés után fehérjeturmixot, túrót, húst, halat, tojást, zsírszegény sajtokat egyél

reggelire zabpehely és oda mehet mellé a zsírszegény tej, de elég szerintem a fele is+olajos magvat dobálj bele

ebédre hús, hal, tojás, zöldségek, rizs, főtt krumpli is jó de inkább a rizs legyen többször

zöldségleveseket dobd fel főtt hússal, főtt tojással

edzés elött banánturmix tejjel, kefírrel, túróval

vacsora túró zöldségekkel, rizs hússal, hallal, főtt tojással

pufirizs cottage cheesel, sovány sajtokkal, csirkesonkával, zöldségekkel

zöldséglevesek főtt hússal, tojással

omlett zöldségekkel

2012. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod,megfogom fogadni :)
2012. jan. 2. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:

1. nagy súlyokkal eddz. annak van értelme, kicsikkel nincs, akkor inkább zsákoljál. súlyzós edzés után nem merev lesz az izmod, hanem fáradt.

2. tejet a háborús civilek isznak, mert nincs hús olyankor.

3. a tested lesz.arja papír szerint mennyi energiára van szüksége, és azt is hogy erre odafigyelsz-e. a lényeg egy marad: kevesebbet eszel-e, mint ami kell. ha igen, akkor tudsz fogyni.

2012. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!