Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ket honapja mozgok, odafigyele...

Ket honapja mozgok, odafigyelek a kajakra, megis nulla. Kg ment le eddig. Lehet a fogsmzasgatlo miatt? Miota szedem nem megya fogyas. Massal nem igszan tudunk vedekezni. Legyek drasztikusabb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 09:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm az istenért nem tudott fogyni ,de mikor ajánlottam neki ingyenesen egy ismerős edzőtermébe a fél délután edzést,2 hónap alatt 20 kilot fogyott.Most már csak napi félórákat jár és kezd is visszahízni.
2014. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ha 7re érsz haza nehéz fél délután edzeni, ezt szerintem te is megérted.
2014. febr. 24. 11:48
 13/31 anonim ***** válasza:

Akkor hétvégén egész nap.

Mondjuk én is csak 3 hétig bírtam,de én könnyen fogyok.

2014. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hétvégén járok kondiba, de egész nap nem tudok ott lenni, mert itthon is rengeteg a dolog.
2014. febr. 24. 12:23
 15/31 anonim ***** válasza:
16%
Akkor netezz egész nap :)
2014. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Bocs,meloban vagyok. Hetre erek haza akkor mozgok, de aki dolgozik meg hazzartast vezet sz nem tud egrsz nap kondizni. Koszi hogy jotozkodsz velem en otketeket vartam h mit valtoztasdak,egyek,mozogjak,de egesz nap nem tudon ki tud kondizni,aki max otthon van es nem melozik.
2014. febr. 24. 12:48
 17/31 anonim ***** válasza:
56%

Olvasd vissza mennyi ötletet kaptál.

De te annyit dolgozol,hogy nem tehetsz meg semmit.

Pedig aki már topicot csinál ,hogy leakar fogyni az nem szeretne disznó maradni és nem kifogás a munka.Senki sem dolgozik havi 720 órát.Többet nem segitek maradj akkor ilyen.

2014. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

Az én tippjeim:


- reggeli zsemle = tömény cukor (keményítő = összetett cukor, a bélcsatornánkban szemvillanás alatt cukorrá alakul) tehát cukros üdítőket nem, de keményítőt viszont eszel.


- glutén van a zsemlében, ez okoz pajzsmirigy problémákat. így is nehéz fogyni


- háztartásvezetés egy fontos dolog, de ritkán szólhat arról az élet.. aki 7-re hazaér, az 7-re edzésre is oda tud érni. ha akar. én is munka után 6-tól edzem, majd minden nap. háztartást beosztjuk, plusz ott a hétvége takarításra. Edzeni muszáj, de nem kell 2-3 órákat, 1 óra alatt is át lehet mozgatni a testet, csak jó edzést kell választani.


- glutén-tejmentes táplálkozás, a zsemle/kenyér teljes elhagyása nem igényel időt, csak némi elszánást.

2014. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

25%-os te csak arról írsz, hogy kondizzak napi 10 órát, oké, neked biztos belefér, mert nem dolgozol és mást sem csinálsz!

Nem akarok disznó maradni, köszi, hogy annak titulálsz, nagyon sokat segít a lelki állapotomon. Írtam, hogy unka után tornázom, és hogy emeli fogom az adagot, de FÉL NAPOT nem tudok ott tölteni!

Utolsó: köszi

2014. febr. 24. 14:21
 20/31 anonim ***** válasza:
34%

Rá se ránts, jó szándékkal írnak. Én is, csak nekem is egyébként ergya lelki állapotom van, úgyhogy éppen ez az én stílusomon is érződhet.

Menni fog ez, senkinek sem könnyű mégis sokan érnek el olyan eredményeket amiket szeretnének. Neked is menni fog.


Ahogy oda tudsz figyelni az evésre, edzésre úgy energikusabb lesz a szervezeted is, könnyebben fog menni az egész!

2014. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!