Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ket honapja mozgok, odafigyele...

Ket honapja mozgok, odafigyelek a kajakra, megis nulla. Kg ment le eddig. Lehet a fogsmzasgatlo miatt? Miota szedem nem megya fogyas. Massal nem igszan tudunk vedekezni. Legyek drasztikusabb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 09:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mit jelent az pontosan hogy "mozgok, odafigyelek a kajakra"? En ebben keresnem a hibat, nem a fogamzasgatloban.
2014. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

A fogamzásgátló is a hormonrendszerre hat (a gyógyszer), a kaja is hat a hormonrendszerre.


Mindkettő okozhat gondot.

2014. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem, ha egészséges vagy, nem lehet a gyógyszertől. Én is szedek, de ha pár napig nem eszem rendesen, akkor már fogyok 1-2 kg-t.

Mit eszel? Mennyit mozogsz? Mit?

2014. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány kiló/cm vagy, mennyit/mit eszel, mennyit mozogsz... így elég nehéz megmondani.
2014. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Mozgas: jillian michaels torna,mindennap 30p min. Melette futas,konditerem az csak egyelore heti egyszer. Kaja: krumpli,rizs helyett zoldseg. Edesseg kevesebb,teljesen nem hagytam el.
2014. febr. 24. 10:17
 6/31 A kérdező kommentje:
170/73. 10Kg minusz lenne a cel, de kevesebb is jo lenne csak jobbam erezzem magam
2014. febr. 24. 10:19
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

Két hónapja a szénhidrátszegény táplálkozás mellett nem volt pár kiló fogyásod, ez jól árulkodik arról, hogy más a gond.


2-4 kiló simán lemehetett volna, de nem lehet elégszer elmondani: a gyógyszerek, nyomokban a glutén (pajzsmirigy problémák) vagy a tejfehérjék simán meggátolhatják a fogyást, hiszen erős hatással lehetnek a hormonrendszerünkre.


És pesze nem ugyan olyan érzékeny rájuk két különböző ember. Gyógyszerekre sem, ráadásul különböző fogamzásgátló gyógyszerek vannak, azt sem tudjuk Kérdező mit használ. Ha tudnánk sem ismernénk az ő teste reakcióját rá.. a mellékhatásokat.

2014. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

A mozgás jónak tűnik.

Az étkezéssel lehet a gond. Amit leírtál, abból nem derült ki, hogy mennyi kenyérfélét eszel. Hányszor eszel egy nap, mekkora adagokat, mit. A kevesebb édesség mit jelent? Mert ha naponta megeszel 1 kis kocka csokit, az nem árt. De ha azt jelenti, hogy két tábla csoki helyett most "csak" egy táblával eszel az nem jó.

Mit iszol? Cukros üdítőket iszol-e?

Ha csak az adagokat veszed kicsit kisebbre és nem eszel édességet, csak ritkán, és kevesebb kenyérfélét eszel, már ezektől fogynod kéne pár kilót. Főleg ha van rajtad 10 kg felesleg, akkor viszonylag gyorsan lemenne pár kiló.

2014. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én is ha pár napig nem eszek csak keveset ,máris fogyok.

Rájöttem ,hogy a túlsúlyosak nem esznek többet sőt jobban odafigyelnek ,mert fogyni szeretnének a legtöbbjük.

Más gond van ,hormonális.Szerintem ne csökkentsd a kaját mondjuk felére ,hanem 2x ,3x annyit sportolj,mozogj.Napi másfél óra séta a minimum és az mellett sportolni ,nem 20-30 perceket,hanem mondjuk egy fél délutánt.Ha nem használ a kevesebb evés,akkor ez használ neked.

2014. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kenyérfélét szoktam, reggelire zsemlét ált.

Naponta 1-2 kocka csoki, de van hogy ez is kimarad. (régen 1 tábla is lement).

Melianet szedek.

Cukros üdítőket már nem, helyette víz.

A napi 1,5óra séta meg fél délután torna nem nagyon fér bele, de próbálom akkor 1 órára felvinni a tornát, a napi fél óra séta megvan.

2014. febr. 24. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!