Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kerek popsim...

Mit tegyek, hogy kerek popsim legyen és fogyjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1-2 napja kezdtem a fogyókúrámat. 166cm vagyok és 66-67 kg között mozgok.

Napi 40-60 percet eddzek elipszis tréneren, de úgy érzem ez nem lesz elég,hogy az én extra lapos posimon segítsen. Olvasgattam a neten persze popsigyakorlatokat, de mindegyik olyan bonyolultan van leírva,hogy egyszerűen nem tudom őket elkezdeni. Emeletes házban lakok, fél óra le fel járkálás vajon segíthet? + gugolás?

Mennyit kell belőlük csinálni,hogy hatásos legyen és nyárra kerek popsit kapjak? ( barátomat szeretném, szebb popsival meglepni ) :)


Amúgy az étkezésem most így néz ki:

Reggel 8-9ig fogyikenyérből 2 szendvics

9-11ig: mandarin, vagy valami gyümölcs, alma stb

ebédre: valamikor virsli, valamikor csak zöldség, vagy leves

este: pirítóskenyér,+ zöldség / vagy tükörtojás / baromfi virsli


Ez így jó lenne kb?

előre is köszönöm


2009. dec. 10. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom csajszi vagy, bocs de ez nem fog jólesni, hiába fogyol le sose lesz olyan jó feneked mint azoknak akik alapból úgy néznek ki , mivel nekik a genetikájukban van az az adottság, neked sajna ez nincs meg, így nem is nézhetnél úgy ki, mint a jobb alkatú lányok,hiába fogysz.
2009. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit lehet rajta formalni, de ha 10 kilo plusszal is lapos a popsid az nem lesz kerek mar szerintem, de mindenkeppen tornazz kemenyen, en Rubint Rekat ajanlanam, valamennyire csak fog formalodni tole.
2009. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyopk,a dietadbol en este a kenyeret elhagynam es a tojast is, amugy sem egeszseges a tojas. Na es meg tukortojas, az olajban sul, szerintem inkabb virsli.
2009. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A popsi az nálam is húzós, bár az enyém az elég kerek, meg szép formás is lenne, csakhát elég sokat híztam már azóta. De pl. biciglizéssel fenékből lehet fogyni, a combot izmosabbá teszi. Meg Rubint Réka popsitréning, vagy éppen Bíró Ica.
2009. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!