Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm és 59 kg vagyok....

170 cm és 59 kg vagyok. Szüleim és nagyszüleim szerint már "túl vékony vagy" és aztmondják, hogy ne fogyjak többet, de én még szeretnék 3-4 kg-ot. Mit tegyek, hogy ne ez legyen a véleményük, vagy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
esetleg hallgass rájuk, mert igazuk van?!
2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Egyik füleden be a másikon ki.Úgysem változnak meg.Állandóan összekeverik egy fiatal lány testét egy középkorú nőjével.

Viszont ha koplalsz,akkor jogosan teszik szóvá.

Amúgy valóban normálisnak látszik ez a súly,de úgyis a testzsír számít nem a súly.

2011. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem koplalok. Hála' az izomzatom is rendben van, de vannak még kis gondjaim... Kiskoromban kicsit dundi voltam és az osztálytársaim azt az időszakot egyszerűen nem akarják elfelejteni és az ő fejükben még mindig aza kép él...:/ de nem miattuk szeretném, hanem magamért!!
2011. jan. 25. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Testképzavar?
2011. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
A családodnak igaza van: ne fogyjál többet. Ha kövérnek látod így magadat, akkor igen, az testképzavar. 170 cm-hez ha 60 kg vagy még az is a szép vékony (de nem a csontváz) kategóriába esik.
2011. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testképzavaros, és nem is látom magam kövérnek, de...úgyérzem még egy picit lehetnék vékonyabb és sportosabb de ezt ugye nem tolerálja a családom...
2011. jan. 26. 09:33
 7/16 anonim válasza:
48%

Én szintén ebben a helyzetben voltam. 15 éves koromra eljutottam odáig hogy 70 kiló voltam. Utáltam magam, azt ahogy kinézek, nagyon kevés volt az önbizalmam,nagy tömegben rosszul éreztem magam. Elkezdtem fogyókúrázni, edzeni. Mostanra sikerült elérnem az akkori "álmot", 54 kiló vagyok 170 centis magasság mellé. Még mindig kövérnek látom magam néha és úgy érzem hogy fogynom kéne, tudom hogy nem, ilyenkor keresek magamnak valami gondolatokat elterelő dolgot.

A szülők meg.. Nekem is folyton ugyanezt hajtották, egyszerűen ezzel elérték azt hogy volt olyan nap amikor nem ettem semmit. Ha te nem vagy így boldog, nem tudod elfogadni, akkor szerintem nyugodtan fogyhatsz még. Észrevenni úgyis észreveszik, tolerálniuk is kéne vagy valahogy segíteni neked. Én elértem náluk azt, hogy nekem külön főzzenek, odafigyeljenek arra hogy az amit eszek, segítsen a fogyókúrámban.

2011. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Háát attól tartok nállam ilyen nem fog bekövetkezni, hogy nekem főznek külön..:D Amúgy én most leszek 14 de nem aza selejt fajta kis hül*e "tini" vagyok. Végre egy jó válasz :) Köszi :)
2011. jan. 27. 16:43
 9/16 anonim ***** válasza:
ezazz.. látszik hogy a testképzavarosok összetartanak :) csak vigyázzatok, ha normális (egészséges) felnőttkort akartok, lehet nem kéne ilyen fiatalon el...ni :)
2011. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok testképzavaros -.-" a másik lány aki írt ő nagyon vékony lehet szóval őt nem értem, hogy miért hiszi azt h rajta van akármennyi felesleg... de én most pl rám rámjött 1 kg és mivel most gyógyultam meg anya még ki is alig enged nem, hogy táncra ott legalább leugrálnék valamennyit...
2011. jan. 27. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!