Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó gyakorlatot hányszor...

Az utolsó gyakorlatot hányszor csináljam meg, hogy három hónap alatt megszabaduljak (a kicsi) feleslegtől hasamon?

Figyelt kérdés
És egészségesen étkezem, ha jobb idő lesz futni is fogok, és naponta 100 hasprést csinálok, 50 után öt percet pihenni szoktam. http://www.youtube.com/watch?v=XhICVNbJiNk
2014. febr. 13. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
11-szer
2014. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát reméljük, nem 3 hónap múlva lesz "jobb idő"...
2014. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer sem kell, ha rendben van a kaja, ugyanis a zsírból fogyás ezen múlik. A has edzése csak az izom erősítésére, növelésére jó, nem attól megy le a zsírréteg
2014. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 IlluminAthos ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, nincs fogyasztó edzés.


Jobban kell enni ha fogyni akarsz, futás és hasizom erősítés nem segít a hasi hájon.

2014. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Jó idő van. Én ma is futottam.
2014. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem a súlyommal van bajom 165 cm, és 51,5 kg vagyok. Régen táncoltam, és nagyon izmos lett a hasam, abbahagytam, nem is akarom folytatni, de ugyanúgy étkezek, és máris jönnek a kicsi úszógumik.
2014. febr. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!