Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz két kicsi...

Mennyire nehéz két kicsi gyerekkel, ha 19 hónap van közöttük?

Figyelt kérdés
A kisfiam most múlt 10 hónapos, és valószínűleg megint várandós vagyok. Terveztünk kistestvért, de picit későbbre. Természetesen nagyon örülök neki, csak kicsit megijedtem, hogy fogok bírni a két picivel.
2013. febr. 19. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek pont 19 hónap van a gyerekek között.A kicsi decemberben született náluk,sokáig nem tudtak kimozdulni.Ha a nagymamák nem segítettek volna pl.kivinni sétálni a nagyot stb.bajban lett volna.Az első 1 év volt nehéz.
2013. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 15 hónap van a kicsik között. Az első pár hét volt húzós, fárasztó. Aztán kialakult a napi ritmus.
2013. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit nagyon nem bírok, az ha megyünk valahova gyorsan öltözni-öltöztetni, egyik se melegedjen be, nehogy megfázzanak stb.
2013. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyedül az elindulás amitől megbuggyanok a kicsiknél. Amúgy nálunk nagyon jó a 19hónapos különbség.

Mondjuk a lányom egy végtelen nyugis baba volt(2éves daccccc) nem volt nehéz, 2hetet leszámítva, amíg a hasfájás nem oldódott meg a picinél.

Nagyon jó testvérek, nem ismerem a tesóféltékenységet, oké néha összekapnak.

Szóval nekem pozitív így.

2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Attól én is tartok mi lesz ha majd el kell indulni valahova, mert az már egy picivel is elég macerás,de lehet én vagyok lassú.
2013. febr. 20. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!