Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 5-6x 40 perc biciklizésne...

Heti 5-6x 40 perc biciklizésnek van értelme?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, van kb 5-10 kg feleslegem is. Sajnos a bokáim és térdeim nagyon fájósak, szóval futás és minden térdet, bokát terhelő mozgás ki van lőve. Többen is tanácsolták, hogy ebben az esetben ússzak (amire nincs lehetőségem - anyagi dolog, túl drága a bérlet) vagy biciklizzek (szobabicikli). Szeretném ha tényleg használna, ezért gondoltam a heti 5-6x edzésre, de mivel nincs sok időm, ezért lenne csak 40 perc egy nap (egy epizód egy sorozatból, amit minden este megnézek). Szóval van értelme? ÉS AZ ÉTRENDRE FIGYELEK!!! Alapvetően nem eszek sokat, de kellően utánanéztem neten, szóval tudom mit hogyan szabad enni, és figyelek rá!!!

2013. nov. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván több értelme van, mintha semmit sem csinálnál. :)

Nehéz így hogy a legjobb mozgások ki vannak lőve, de szerintem tornázhatsz is otthon, súlyzókkal stb, hogy ne legyen annyira unalmas.

Ha tényleg figyelsz a kajára akkor lesz eredménye. És biciklin egy idő után emelheted a nehézséget/időtartamot.

2013. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Hogyne lenne értelme, nagyon is jó, mint aerob mozgás, ha tényleg tudod csinálni legalább háromszor, de akár minden nap is.

Ha mindenki csak ennyit megtenne magáért...


(off: nekem a futás rendbehozta a lábamat, csak mondom, de a bringa is jó lesz az izületeknek)

2013. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem a futás csak annyit tett a lábammal (4-5 hónapot futottam tavasszal-nyáron), hogy a bokáim bedagadtak, a térdem pedig annyira fájt, hogy nem tudom aludni éjjelente. SZóval nekem nem rakta rendbe :S

Köszönöm a válaszokat!!

2013. nov. 13. 16:47
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Akkor egy hős vagy, hogy folytattad.


:)) Ami azt illeti, elkezdtem tekerni pár napja a szobabicin, és én is érzem a térdem, de szerintem csak az izom. Bénaság, ne hagyj el...

2013. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!