Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt lehet fogyni?...

2 hét alatt lehet fogyni? Hogyan mit hagyjak el teljesen? Reggelire mit egyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni. Ha már kevesebbet szedsz a tányérodra úgyis lemegy valamennyi.

Nem írtad mennyit kéne fogyni. Egészségesen ennyi idő alatt maximum 2 kg megy le.

2013. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt
2013. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. lehet (de nem jelentős mennyiséget)

2. érdemes a paleo elvek szerint a glutént, tejtermékeket teljesen elhagyni, gyors felszívódású szénhidrátokat pedig minél jobban kerülni

3. mondjuk tojást, állatokat, főleg zöldségekkel

2013. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen csodaétkezés sem jött be, egyes egyedül csak a kalóriaszámlálás! Egyszerűen imádok enni, és imádom a csokit. És hiába étkezem egészségesen, egyszerűen abból is túl sokat ettem egy nap, plusz a csokiról sosem tudtam lemondani, így minden csoda étrend ment a süllyesztőbe.


A kalóriaszámolásban az a jó, hogy bármi ehetek. Akármit. Limiten belül. És mivel amit általában szeretünk, abban sok kalória van, ezért, automatikusan mozdulok az egészséges kaják felé, mert kevesebb kalóriával lakhatok jól belőlük. Ezen túl persze a napi csokikámat...stb megeszem. Plusz pont, hogy nagyon inspirál a mozgásra, mert ha mozogsz, pontosan látod, mennyivel ehetsz többet aznap.


Ráadásul fény derül egy csomó olyan szokásodra, ami hízáshoz vezet. Nekem pl. a tej, sajt. Ezek rengeteg kalóriát tartalmaznak, és én képes voltam csak reggelire meginni 5-6 deci tejet. Mára 2-re redukáltam a mennyiséget. Rengeteg kalória van bennük. Szóval látni fogod a saját hibáidat, amit tudsz korrigálni úgy, hogy mégse kelljen lemondanod róluk.


Persze ez papíron nem vicces, én a kalóriabázis oldalt használom, nekem nagyon bejött, mert vannak mindenféle grafikonok, azt is mutatja, mennyi fehérjét, zsírt, szénhidrátot ehetsz még maximum aznap, nagyon nagy az adatbázisa, szinte minden kaja benne van, ami nincs azt fel tudod vinni. a fogyást is grafikonon látod, be tudsz állítani magadnak célt, mjuk, hogy hány kiló akarsz lenni, és most mennyi vagy, és kiszámolja neked, hogy mennyit ehetsz egy nap, és azzal a kalóriabevitellel mennyi idő alatt éred el az álomsúlyt. Kb. persze, mert ha sokat csalsz nem fog menni :) Ja! És a csalás, hetente egy nap simán ehetsz ezer kalóriával többet akár, nem történik semmi különös. Kicsit feljebb megy a súlyod pár napra, de a fogyást nem befolyásolja igazán. Persze ehhez biztosan kell valamilyen sport is.


Én pl. napi 1500 kalóriát ehetek, de mivel bicóval járok dolgozni, így azért a napi kb. 1700 is lecsúszhat, de már annyira megszoktam ezt a mennyiséget, hogy általában elég. Bár néha van farkas éhes napom (általában menzesz előtt szoktam zaba rohamot kapni), akkor borul az egész, de nem baj, belefér.


Én csak ajánlani tudom, mert nekem bejött. Én eddig egy hónap alatt 2 kilót adtam le úgy, hogy meg sem erőltettem magam, és nem is mondtam le semmiről. Sőt egyszer még jól be is rúgtam, bár az az este eléggé visszavetett (1l pezsgő, pörkölt két karéj paraszt kenyérrel, marcipán bevonatú torta... nem is sorolom tovább :D), de mindegy :)


Csak ajánlani tudom ezta za oldalt és módszert, bár biztosan van más hasonló oldal is, én ezt ismerem. Nővérem már régebb óta csinálja, nem tudom mennyit fogyott vele, de kb. 8 kilót. És ő is eszik mindent, amit akar.

2013. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
JA, még annyit, hogy annyi kényelmetlenség van ebben a módszerben, hogy kell egy digit konyhai mérleg, mert úgy tudsz eredményes lenni, ha mindent grammra lemérsz amit eszel. Mert hiába van sonkás szendvisz az adatbázisban, ha te amúgy 3x annyi vajjal szereted, mint az átlag, akkor te többet eszel. Én le szoktam mérni a kenyeret, a vajat a sonkát, mindent amit ráteszek. Persze főtt ételnél csak kb. lehet megmondani a kalóriát, de akkor is közelebb vagy, ha leméred, és nem azt mondod, á ez csak egy fél adag. Mert az önámítás.
2013. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A kalóriaszámolásban az a jó, hogy bármi ehetek. Akármit. Limiten belül."


Milyen kis egyszerű dolog lett az élet, vagy te egy másik világban játszol?


Soha, semmi sem olyan kényelmes, minthogy bármit lehetne enni. A kalóriaszámolás nem új dolog, ha annyira jó lenne akkor már rengeteg ember problémáját megoldotta volna. De nem az.


Lehet ejsze próbálkozni..

2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!