Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak hatékonyan?

Hogyan fogyjak hatékonyan?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, nincs lokális fogyás, viszont szeretnék lapos hasat és "combrést". Listázom a dilemmáim:

-elsősorban nem izmos, hanem vékony akarok lenni. Állítólag a guggolás segít a combrés elérésében. Viszont izmosít. És én csak a hasamat akarom izmosítani, a combomat nem.

-ha nem izmosítani akarok, marad az alacsony kalóriabevitel. Az viszont lecsökkenti az anyagcserét, ezáltal a fogyást is. Az izmokat is leépíti (a SZÍVIZOM is izom!)


Azthiszem, ez egy ördögi kör. Bármit csinálok, nem tudok olyan lenni, mint azok szép vékony "tumblr" lányok, akiknek lapos a hasuk és vékony a combjuk. De akkor ők hogy csinálták? Biztos megvan a titok nyitja... Ebben szeretnék segítséget kérni.

Most leszögezném, nem egy anorexiás tinilány vagyok, aki fojton elégedetlen magával. Az ilyet feltételező válaszok lepontozást vonnak maguk után.



2013. szept. 26. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Photoshop és genetika, meg néha a plasztikai sebész. Ezek együtt csinálják azt a csodát amit el akarsz érni. Mindezek híján sehogy sem fog menni.
2013. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem túl bíztató a válaszod... De azért köszönöm!

Egy biztos, folytatom a testedzést és a diétát, hátha kisül belőle valami.

Bizony, hála az ilyen széplányoknak, elég magasak lettek az elvárásaim magammal szemben. Mert elsősorban magamnak szeretnék megfelelni.

2013. szept. 26. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát Te tudod.


Mondjuk pont erre megy ki a játék...hogy rosszul érezd magad és elvárásaid legyenek. Emiatt pedig diétára fogod magad, meg fitneszterembe jársz, ahol egy rakás pénzt hagysz ott nekik. Ne hagyd magad manipulálni.


Persze az egészség és a jó közérzet fontos, de nem feltétlen ronda az, ha épp nem olyan lesz a lábad mint az övék. Nem csak az a szép amit ott látsz!

2013. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Hál' Istennek annyira azért nem vagyok elégedetlen magammal, mert akkor már rég anorexiás és bulímiás lennék.

Lehet, hogy lejjebb kellene adnom az elvárásaimból, amik mindig is túl magasak voltak (mások szerint). Sokat szenvedtem emiatt. De most megpróbálom a lehetetlent. Ha meg nem sikerül... oda se neki! Igyekszem majd nem kihívásként felfogni, akkor talán nem fog arconcsapni a csalódás.

2013. szept. 26. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz "izmosítani"?

Mitől félsz?

Attól, hogy formás leszel?

Ha attól, hogy "kigyúrt" leszel, akkor van egy jó hírem: te sohasem leszel kigyúrt, mert ahhoz évek (és tiltott szerek) kellenek, hétköznapi, átlagos testalkatú nőnek egyszerűen "lehetetlen" azt elérni.

2013. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért egy pofás kis szintet kiegészítőkkel (nem doppinggal, az más..) el lehet érni nőként is.:)

De egy kis guggolástól még senki combja nem lett kigyúúrt.


Én jelenleg 20 kg-mal guggolok, eddig nem sok látszik belőle, ahhoz hónapok kellenek.

2013. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én semmitől se félek. Csak a nagyon izmos combok nekem nem igazán tetszenek. De ha valóban nehéz elérni őket, akkor semmi gond, folytatom a guggolásokat! Pótszereket nem fogok igénybe venni, így nem kell attól tartanom, hogy "túl" izmos leszek.

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!