Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
163 cm 70 kg vagyok.szeretnék 55 kg-ra lefogyni,azelőtt 50 kg voltam,a gerincem miatt muszáj,nagyon ferde.ajánlanátok nekem valamit,hogy fogyhatnék?táplálkozás és edzés is érdekelne
2013. szept. 25. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gerinctorna es vitaminokban es feherjeben gazdag etelek :-)
2013. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne egyél annyit
2013. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem eszek annyit már..szültem.tán terhesség alatt koplaltam volna?normális kérdést tettem fel,normális választ is várok.de úgylátszik vannak még ilyen bunkók mint te kedves második.
2013. szept. 25. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Szopikazik meg a pici? akkor nem kene meg fogyozni majd ha leszokik :-) ha nem akkor meg amit eddig irtam :-)
2013. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Hús és zöldségevés (tej, gabona, cukor nélkül) és pilates, callanetics vagy más komoly gerinctorna.
2013. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem szopizik már azért szeretném elkezdeni.köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 25. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért vagyok bunkó ? Kedves kérdező honnan kellet volna tudjam,hogy terhes voltál ?! Nekem mindig azt mondták,hogy nem kell annyit enni és kész. Normális kérdésre normális válasz kaptál ! Nem kellene ilyen hamar megsértődni !
2013. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek akkor.csak elég szarul esik az,hogy nem látnak a dolgok mögé,és azt hiszik azért hízok,mert zabálok.mai nap folyamán talán 700 kaloriát ettem meg talán picit többet,mert nem megy le több a torkomon amiatt,hogy nem vagyok már olyan amilyet megszoktam.
2013. szept. 25. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
hát mondjuk nem úgy hogy egész nap a szétfolyós seggeden gubasztasz a gép előtt.
2013. szept. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
neked igazán ide kellett írni.biztos apuci-anyuci eltart és unatkozol azért irogatsz hülyeségeket.megnézném te milyen szerencsétlenül undorítóan nézel ki..
2013. szept. 26. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!