Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le minél hamarabb?

Hogyan fogyjak le minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Tizenéves Srác vagyok és szeretnék minél hamarabb lefogyni Mit tegyek mert nem maradhatok így mert nem tudom elfogadni magam! Legfőként hasban arcba és combban látszik a felesleg :( Azért ne legyen túl drága a "módszer"

Illetve a pattanásaim és miteszereim már évek óta keserítik meg az életem mit tegyek ellenük ?



2013. szept. 25. 16:08
 1/6 anonim válasza:
89%

Ez a specialitásom :)

Na. A LEGTARTÓSABB és LEGGYORSABB módszer szerintema futás. Ja,és nem mellesleg tök olcsó, csak egy kényelmes cipőt kell venned. Azt, hogy honnan fogyj, nem tudod befolyásolni, mert, hafogysz,akkor az mindenhonnan megy le. Állítólag a fenék reagál a leggyorsabban a mozgásra,tornagyakorlatokra. Hasizmozni nem szabad, mert a zsír ott marad, csak alatta növekszik majd az izmos és kinyomja a zsírt. Szóval ne. Ne gyúrással kezdj, semmiképpen. Futás a legjobb módszer. Kezdj mondjuk 5 perccel. Másnap megint fuss 5 percet. Harmadik nap fuss 8 at, aztán negyedik nap 12-t. Ötödik nap ne fuss, pihenj. Minden ötödik nap pihenjél. Laza gatyában fuss, mert az izom megnövekszik a mozgás hatására. Futás mellett figyelj jobban az étkezésre. Este 6 után nincs kaja. Fehér kenyér, cukor,cukros üdítők tabu. Sok gyümi és zöldség nyersen fogyasztva jó :) Ezek a pattanások ellen is jók,ugyanis azok is többnyire az egészségtelen, olajos kaják miatt alakulnak ki. Ha ezeket mind betartod, nyert ügyed van, de nagyon elszántnak kell lenned? Minden nap legalább 2 Liter vizet igyál, de a legjobb a zöldtea,mézzel ízesítve. Ez még méregtelenít is.

1 hónap után garantált, látványos eredmény. HAJRÁ :D

2013. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. nov. 10. 23:58
 3/6 anonim válasza:
23%
vagy ne egyél és lefogysz én ezt csináltam!
2015. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, legrosszabb módszer. Első, este 6 után miért is ne egyen?
2015. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ezzel a rossz módszerrel lenyomtam 40 kilót....
2015. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ment vissza? Tudod jojó.
2015. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!