Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindent eszem mint eddig...

Ha mindent eszem mint eddig is, akkor mennyi idő alatt menne le 10kg edzéssel? Lemenne csak az edzéssel vagy diétáznom is kell:?

Figyelt kérdés

150 cm vagyok és 51 kg,nem vagyok kövér de már van plusz rajtam,lemondani viszont nem vagyok képes a kedvenc kajáimról.

Elég ha csak naponta edzek többször is?


2013. szept. 24. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs bizony!


Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, ugyanakkor a sorrendet a genetikád határozza meg!


Ha hasra hízó típus, azaz alma alkat vagy, akkor esélyes, hogy előbb leadod a melledet, valamint a lábad vékonnyá válik, és csak eztán indul meg a pocakról a zsírraktár.


5 perc torna nem sokat ér, kivéve, ha H.I.T. edzésről van szó.

A zsírégetés 30-45 percen TÚL indul be.

A legjobb a tempós gyaloglás vagy a kocogás.


Étrend:

az összetett szénhidrátok (liszt, tészta, péksütik, édességek) mellőzése,

sok fehérje fogyasztás (fehér húsok, túró, tonhal...),

sok zöldség,

esszenciális zsírsavak: 1 marék mandula vagy más olajos mag; olívaolaj...stb. formájában.


Étkezés napi 5 alkalomra elosztva, kis adagokban.

2013. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hús, hal tojás, gomba és zöldségevő az ember. Sosem volt értelme ettől az étrendtől eltérni, egyszerűen csak ehhez elég visszatérni, és egészen más hely lenne a világ.
2013. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ettől féltem pont a melleimből nem akarok fogyni,most legalább vannak :O


Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek! :)

2013. szept. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!