Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindent eszem mint eddig...

Ha mindent eszem mint eddig is, akkor mennyi idő alatt menne le 10kg edzéssel? Lemenne csak az edzéssel vagy diétáznom is kell:?

Figyelt kérdés

150 cm vagyok és 51 kg,nem vagyok kövér de már van plusz rajtam,lemondani viszont nem vagyok képes a kedvenc kajáimról.

Elég ha csak naponta edzek többször is?


2013. szept. 24. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha továbbra is mindent eszel (minden ehetetlen, szemét vackot) akkor csak rosszabbul leszel mint eddig voltál. Normálisan kellene enni, ha gyilkos galócát eszel (nem tiltja senki) meghalsz, ha cukrot, lisztet, tejet eszel akkor szép lassan felhízol.
2013. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha ugyanannyit eszel mint eddig, de abból mondjuk napi 1 óra edzéssel elégetsz X kalóriát, akkor fogyásnak fogsz indulni alapesetben. fél-1 kilóval lehet számolni hetente rendes diétánál. de mivel neked nincs rendes diétád, ezért gondolom kevesebb lesz. legegyszerűbb, ha elkezdesz edzeni (de rendesen, teljes test átmozgató edzés), nem eszel többet mint eddig, és megnézed 2 hónap múlva, hogy mennyit fogytál. tíz kiló szerintem lesz fél év simán, vagy még több inkább. de majd az okosak megmondják jobban.
2013. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem hozzátenni, hogy több kalóriát kell égetned egy nap, mint amennyit használsz, tehát minél többet zabbantasz, annál többet kell égetned. ha nagyon sokat kajálsz, akkor az edzéstől erősödni fogsz és nő az izomtömeged, csökken némileg a testzsírod, de nem nagyon. ha jelenlegi kajálásoddal tartósan tartod az 51 kilódat és mellette eddig nem csináltál semmi sportot, akkor ha elkezdesz edzeni, fogyni fogsz valamennyit.
2013. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A mindent evést én úgy értem,hogy csak akkor eszek ha már éhes vagyok,az utóbbi egy hónapban sikerült visszafogni magam,unalomból,íz kedvéért már nem eszem.


Ha diétáznom is kellene mit ajánlotok?


Első válaszoló!

Annyiban azért odafigyelek,hogy alig eszem bolti szemetet,szinte mindent magunk termelünk.

2013. szept. 24. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Elméletben persze, lehetséges, csak épp nem túl ésszerű.


A fogyás lényege:

-vagy kevesebbet viszel be, mint amennyire a súlyod megtartásához szükséges;

-vagy többet égetsz el, mint amennyit bevittél.


A legjobb a kettőt kombinálni:

azaz a fogyáshoz szükséges kalóriadeficit egy részét kalóriamegvonással, a másik részét többletmozgással kell elérni.


Ha te "csak" többet mozogsz, akkor nehezebb dolgod lesz.


Arról nem is beszélve, hogy nem csak a kalória számít.

A makrotápanyagok aránya sokkal fontosabb!


Az izomvesztést csak megfelelő fehérjebevitellel lehet csak minimalizálni!

Ha a jelenlegi étrended ezt nem segíti elő, akkor "rondábban", rosszabb izom-zsírarányban fogsz fogyni.

2013. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes felvetés.. Boltokban lehet elfogadható minőségű húst és zöldségeket kapni. Viszont ha magadnak termeled a legtisztább, bio búzát vagy kukoricát, krumplit, tejet.. ezek mind hízást segítő kaják lesznek, ezekkel még mindig nagyon sok keményítőt fogsz enni, glutént, tejfehérjét. Holott egyáltalán nem kellene. Jól gondold át miket akarsz enni, és ne csak az legyen a szempont hogy mit termeltek. Ha házi szalonnád van és zöldségeid, akkor igen szerencsések vagytok.
2013. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem a jelenlegi étrendem nagyon nem segít elő semmit :/


Tudnátok nekem linkelni valami olyan diétát ami hasznos?

Keresnék én is de elnézve a válaszokat,hát énnagyon nem értek ehhez.


Egyébként régen nagyon vékony voltam,semmilyen nőies alakom nem volt,most h kikerekedtem szexis lettem,viszont megvan az a rossz tulajdonsága a testemnek h pl hasra könnyen hízok,és meguntam a piszkálódást .


Csak a combomból és a hasamból szeretnék leadni,formálni a csípőm,de tudtommal nincs helyi fogyás,csak egész testi,valami ilyesmit magyarázott az egyik kondis ismerősöm,bár lehet baromságot mondott,nyugodtan javítsatok ki :)



Rubint Réka ötperceseit kezdtem el,nagyon tetszik,tényleg átmozgat :)

2013. szept. 24. 12:06
 8/13 anonim ***** válasza:

le lehet adni helyileg is, éles vágófegyverre van hozzá szükség :)

rubintréka 5percesekkel sokra nem mész. napi 1 óra rendes edzés.

2013. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát de nem öt percet tornázok :DD


Azokat az ötperceseket is 3szor meg kell csinálni,meg még csinálni szoktam hasizom gyakorlatokat,meg ilyeneket.

2013. szept. 24. 12:30
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát az lesz a legokosabb ha lemondok a nasiról,pizzáról,meg ilyenekről,mert egyébként ha tényleg csak akkor eszek mikor éhes vagyok,akkor gyorsan lefogyok.

Régebben megfigyeltem már ezt,hogy nehezen hízok,gyorsan fogyok.

2013. szept. 24. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!