Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aerob edzéssel fogyász érek el?

Aerob edzéssel fogyász érek el?

Figyelt kérdés

Olvasgattam, meg visszagondoltam az edzésekre.

Arra gondoltam, hogy minden nap, vagy minden másnap futnék és ellipszis trénereznék. Ez eredményezi, hogy zsírból fogok fogyni? (persze a kaja ok, arra figyelek mellette. Nehogy már kárba vesszen a dolog)


2013. máj. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom mert én is azt fogom csinálni csak eddig nem volt rá alkalmam, hogy kimész a gellért hegyre ha mondjuk pesten laksz vagy valamilyen hegyre hegyet mászol gyors tempóban az égeti a zsírt keményen. Futni ha mellette némi izomzatot is akarsz nem nagyon ajánlatos inkább az 45-50 perc kemény kocogás megállás nélkül egy hegyen.
2013. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos csak sík terepen, illetve edzőteremben van esélyem kocogni. Arra gondoltam, hogy kezdésnek 15 perc ellipszis és 15 perc kocogás. Egyenlőre ennyire elég az állóképességem, utána folyamatsan emelném, ahogy tovább bírom. Amúgy 172 cm, 63 kg vagyok. Nem mondom, hogy duci vagyok, csak rossz az eloszlás rajtam
2013. máj. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!