Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdek elbizonytalanodni,...

Kezdek elbizonytalanodni, lehet, hogy nem jól csinálom? Osztálytársamnak igaza van? -szeretném ha nem de mégis látom, hogy igazat beszél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy osztálytársam úgy fogyózik, hogy reggel 1db kifli, ebéd 1 db kifli és egy db tojás, vacsora 1 db kifli, 1 paradicsom, 1db tojás

Ez 1000kcal alatt van, azt mondja nem éhes.

Én nem így csinálom, pl ma ebédre ettem egy tányér májgombóc levest, 1 nagy szelet sült sertés szeletet 2db paradicsommal és ez több kcal mint neki a reggeli+ebéd

És én még akkor nem is számoltam hozzá a reggelim, amit suliban ettem, vacsorát + a gyümölcsöket

Én többet de egészségesebben eszem mint ő, de ő mégis fogy, most akkor hogy is van ez?


2013. szept. 17. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy majd vissza is szedi.:D

Amúgy elég szar, nehogy kövesd a példáját.

Csináld úgy ahogy eddig (egészségesen) és mozogj mellé. Sokkal szebb és tartósabb lesz a végeredmény, csak türelmesebbnek kell lenned.


(Megsúgom 1700-1800 kcal-lal adtam le 1 hónap alatt durván 5 kg-t.:))

2013. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit o csinal, az koplalas, kizart, hogy ne legyen ehes. 600 kcal alatt van a kaloriabevitele, ami egy csecsemonek is keves! Lehet, hogy fogy, csak epp nem zsirbol, hanem izombol (kb. semmi feherjet nem eszik, igy azt az izmaibol szerzi meg a szervezete), ami pedig lemegy a zsirbol, az majd jo gyorsan visszajon, miutan megint rendesen kezd majd enni.


Ezeket az elvesztett kilokat ne irigyeld tole, szepen vissza fogja oket szedni, es meg puhosabb lesz, mint elotte (az elvesztett izom miatt). Fiatalok vagytok meg ahhoz, hogy ezt tapasztalatbol tudjatok, sajnos itt sokan vagyunk, akik kiprobaltuk, de sosem igazi sikerrel. Nyugodtan egyel tobbet es egeszsegesebben, mint o, lehet, neked tovabb fog tartani leadni a kilokat, de neked nem fog visszaszaladni, mint neki.


A sportot se feledd el, az is sokat segit a fogyasban.

2013. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne kövesd a példáját, Te sokkal ésszerűbben csinálod.


Eleve fogyókúrához minden étkezésnél kifli? Na ne már..

2013. szept. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!