Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs helyi fogyás ugye?...

Nincs helyi fogyás ugye? Akkor ez mégis mi?

Figyelt kérdés
elvileg ha fogyok akkor mindenhonnan fogyok. semmiféle mozgást nem végeztem ezelőtt. elkezdtem 3 hónapja biciklizni és sétálni. ami legfőképpen zavart az a hasam volt. a combom, az egész lábam nagyon nagyon feltűnően lefogyott, így a hasam még nagyobbnak látszik. onnan még egy centi sem ment le. akkor most álljak neki felülésezni? mert egyszer itt kérdeztem, és azt javasolták, hogy ne felülésezzek. mit tegyek?
2013. szept. 7. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Genetikailag kódolt ki honnan fogy először és honnan később.

Általában úgy történik, hogy oda hízol először és így a legtöbbet, ahonnan legkésőbb fogyik az ember. Nagyon idegesítő, de sajnos ez így van, tapasztalat... Kitartás, szálkásító diéta, aerob mozgás és majd onnan is lemegy a felesleg....

2013. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 30 kg-ot adtam le anno.

Nekem is először a végtagjaim vékonyodtak le, durván kirajzolódtak már az izmok, amikor végre a hasamról, csípőmről, mellemről is elkezdtek lemenni a kilók.

Elég hülyén néztem ki vékony lábakkal és karokkal, meg nagy mellel és hassal... De hát ilyen a genetika, nem tehetek róla.

Utána meg már látványosan csak a felsőtestem fogyott, a végtagjaim már nem vékonyodtak tovább.

2013. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!