Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem látom kövérnek magam, de...

Nem látom kövérnek magam, de annak érzem, szóval látom, hogy sovány vagyok, de mégis kövérnek érzem magam, ez már testképzavar?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Leírnád milyen érzés nem látni de kövérnek érezni magad?
2013. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan leírni, de ha belenézek a tükörbe látom, hogy vékony a lábam, lapos a hasam, ilyesmi, de egyszerűen mikor eszek érzem, hogy rakódik le a zsír, egyszerűen csak érzem, hogy kövér vagyok...nem tudom mennyire értelmes ez így leírva, de nem tudom normálisan megfogalmazni :/
2013. szept. 13. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress fel olyan szakembert (pszichológust?) aki a pszichével, vagy érzésekkel foglalkozik.

Egyrészt nem érezheted, hogy rakódik le a zsír, másrészt.. ha értelmes ételeket eszel (hús, zöldség például) akkor teljesen értelmetlen az ilyen érzés. Viszont beszélni kellene erről, szakemberhez szoktak fordulni.

2013. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez valami nagyon súlyos dolog lehet, a testképzavar azért ennyire nem durva, ne is pszichológussal kezd, hanem menj rögtön a pszichiátriára. :D Ha kövérnek éreznéd magad, akkor ha belenézel a tükörbe, akkor is azt látnád, hogy kövér vagy. Ez így működik.
2013. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!