Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék legalább...

Fogyni szeretnék legalább 5kilót de akár 10-et is. Mit tudnátok tanácsolni? (164-165 cm/ 54kg 23/L)

Figyelt kérdés
Mit mikor egyek? Mennyit? A mozgással nincs gond,minden nap tornázom olyan 1,5-2 órát. Vasárnap csak 1 órát. Mivel fizikai munkát végzek (mezőgazdaságban dolgozom)olyan diéta kellene ami mellett bírom a munkát és nem szédülnék ki a sorból.

2013. aug. 19. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
10et? Remélem nem fog sikerülni.
2013. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Remélem ez egy vicc.

Mi a tök akarsz lenni? Hulla?

Remélem ehhez senki nem ad neked tanácsot.

A fejeddel van a baj, nem a súlyoddal. Ráadásul ha minden nap ennyit tornázol, akkor izom van rajtad és nem zsír.

2013. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,ennyit tornázom. Még ha csak 1,5 órát is tornázom mindennapi nap én akkor is úgy látom kövér vagyok és vastagnak látom a combjaimat és nagynak a hasam .
2013. aug. 19. 14:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,ennyit tornázom. Még ha csak 1,5 órát is tornázom mindennap én akkor is úgy látom kövér vagyok és vastagnak látom a combjaimat és nagynak a hasam .
2013. aug. 19. 14:55
 5/8 anonim válasza:
jézusom mi bajuk van a mai lányoknak????? sírnak itt az 50 kilojukkal hogy fogyni akarnak......ez egy vicc komolyan mondom. téééényleg biztos nagyon kövér lehetsz valoban....egyszer tudnátok meg h milyen érzés tényleg túlsúllyal élni és tényleg egy kövér embert látni a tükörben. :) de nyugodtan nyavajogjatok meg fogyjatok le 40 kilosra hogy aztán legyen miért sajnálni titeket. szerintem ideális a sulyod, amugy. és elnézést ezért a hozzászolásért de ez már tényleg embertelen amit itt 50 kilos lányok lemüvelnek hogy ők kövérek.
2013. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én mindig is kövér voltam legalább +20 kiló volt rajtam. És egy kövér ember mindig is annak érzi magát még azután is hogy lefogyott .
2013. aug. 19. 22:02
 7/8 anonim válasza:
Ne fogyj tovább!! Ne kilókban nézd, hogy kövér vagy-e vagy bármi, az izom nehezebb, mint a zsír. Abszolút nem lehetsz kövér, valószínűleg testkép zavarod van.
2013. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a sullyal nem lehetsz kover. Ezt fogadd el. Kuldhetsz nekem kepet, es akkor modnok velemenyt. (lany vagyok szal johet)
2013. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!