Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 168cm és 53kg. Talán ez egy nem tűnik soknak, de külsőleg van egy kis felesleg, amit nem szeretnék, ha lenne. Naponta járok futni, csinálok felülést és táncolok, de nem tudom leadni.

Olvastam a fogyókúráról (bár anyu ellenzi, de azt mondta, hogy ha úgy érzem nekem ettől jobb lesz, akkor alkalmazkodik), hogy cukor és keményítő megvonás. Ezen kívül mit kéne még megvonni, vagy mi az amiből több kéne?


2013. jún. 28. 13:45
 1/2 anonim válasza:
25%
Ne vonj meg semmit. Mondj le a nassolásról. Este 6 után ne egyél. Evés előtt igyál meg 1-2 pohár vizet és akkor nem bírsz annyit enni (a végét az ember úgysem akarja már csak a szeme kívánja! :D) Sportolj továbbra is. Naponta többször egyél, de keveset.
2013. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt a f@.szságot, hogy ne egyen 6 után


mivel eleve nem vagy kövér, hanem a sovány oldalon vagy, semmi szükséged arra, hogy megvonj magadtól bármit is, ha valóban nem vagy elég formás, akkor iktass be valami konditermi edzést is a mostani sport mellé vagy emeld meg az intenzitását vagy a hosszát a futásodnak

2013. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!