Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék a melleimből?

Hogyan fogyhatnék a melleimből?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, de mellette nagyok a cicijeim, és elég aránytalanul nézek ki passzos pólóban.

2013. máj. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Jó kérdés, én sportolok volt, hogy koplaltam több hónapig alig voltam 43 kiló, csont és bőr voltam, de a mellemből semmi nem ment le. Mindig is vékony voltam és utálom, hogy aránytalanul nagy a mellem. Legextrémebb diátával sem ment le soha a mellemről egy gram sem, pedig máshonnan láthatóan lement a zsír. Nem tudom miért van ez, nekem majdnem anorexiáig ment a dolog, pedig a súlyommal soha nem volt gond csak a mellemmel.
2013. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
Megint egy kamu kérdező...
2013. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kamu! Diétával én is reménykedem, hogy onnan is fog lemenni. De ha már ilyen sovány vagy (kg-ból gondolva) akkor nem biztos, hogy már fogsz mellből fogyni :(
2013. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Kedvesek, hogy lepontoztak, pedig az igazat írtam, kár, hogy mások csak magukból tudnak kiindulni, hogy vagy gadadt valaki és nagmellű vagy sóvány és kismellű de fordítva képtelenség.. Szánalmas banda..
2013. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezzel a problémával küzdök ,nem érdekel ha engem is lepontoznak,tényleg van olyan , hogy valaki nagymellű és vékony. Bár én nem tartom magam olyan vékonynak , és lehet hogy emiatt , ha kisebb lenne sokkal kecsesebbnek szebbnek érezném magam .Nem mindenkinek öröm ám a hatalmas mell. Engem zavar ha megbámulnak meg, hogy aránytalan az alkatomhoz. Én is diétázok,sajnos azzal nem meyg le. Talán valami mellizomra menő súlyzózás stb fekvőtámaszok segítenek , én azokat csinálom , mert nem is feszes , vagy úszás , elvileg azzal is dolgozol oda.De leginkább szerintem nem tehetünk semmit :( ilyen az adottságunk.
2013. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
anyukámnak is nagy mellei voltak és mellette vékony volt. ami súly megy rám az leginkább a melleimre megy :/ zavar, nem szép, aránytalan. 51 kiló vagyok hozzá 170 centi, és 75/C kosaras.. lehet hogy így a c nem tűnik nagynak, de mivel nincs hozzá hasam így nagyon nagynak látszik... köszi hogy azt gondolod hogy kamu, jól esik... inkább segítenél ..
2013. máj. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!