Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgős! Életmódot szeretnék...

Sürgős! Életmódot szeretnék váltani mert ez így már nem lesz jó, Valami módszereket tudnátok nekem írni? 19L

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 89 kg.

Nem gúnyolódásokat szeretnék olvasni hanem segítséget kérek.



2013. jún. 20. 18:44
 1/4 anonim válasza:

Használd a kaloriabazis.hu-t.

Ez alapján két lehetőség van: Vagy egészséges ételeket eszel csak(hús,zöldség, gyümi,tojás....és társai) ami talán a jobbik módszer a másik hogy eszel tésztát is meg kenyér stb de mértékkel. Ez kevésbé jó, de én az elején ezt csináltam(bár akkor még nem számolgattam semmit) és úgy is bírtam fogyni. Az oldalon ha megadod az adataidat megtudod mennyit kell bevinned egy nap ahhoz hogy heti vagy havi x kilot leadj. Felviszed a megevett kajákat, és kiadja mennyi kalória. én előre meg szoktam tervezni a következő napot is, mert vannak kaják amiben annyi kalória van hogy elképesztő. De ha az van ebédre mit tehetsz? annyit, hogy mivel tudod hogy hízlalós kevesebbet eszel belőle. ja és ajánlom a mozgást. ha nem szoktál kezdetnek jó rubint réka v norbi. sokan leszólják, nekem bejött 10 kilot fogytam és csak ezt mozogtam... Sok sikert! :D

2013. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt a két dolgot tudom ajánlani.:D Amióta használom a kalóriabázist, egy "gonosz" dolgot sem ettem, mert szörnyű volt látni, h ha olyat ennék, mennyivel rosszabb lenne a napi értékelésem.:) Én annyira nem bírom Norbit, de a kick-box elég jóó.:) Viszont kezd már kicsit unalmas lenni, szóval jövő héttől úszni és aerobikozni járok. Arra tökéletes volt, hogy kevésbé feszengjek a fürdőruciban, ami mellesleg 3 éve nem volt rajtam.:)

Kajálásomon talán még lehetne változtatni, mert van benne müzli, meg cserpes tejtermékek, de ha ezeket is elhagynám, nem bírnám ki.

Én úgy érzem, hogy 5 év után rátaláltam az utamra, neked is kívánom, hogy sikerüljön!:) Ami szörnyen fontos: tényleg fejben dől el. Meg kell találnod, hogy mi motivál és sokat kell arra gondolni, hogy milyen lesz majd, akkor amikor eléred. Napi többször képzeld el magad úgy, ahogy ki szeretnél majd nézni. Amikor bűnözni szeretnél erre gondolj: tényleg megéri az az 5 perc kielégülés azért a sok szenvedésért, amit átéltél vagy át fogsz élni a súlyod miatt? Pár hónap nem sok az életedből, mégis minden megváltozhat ez idő alatt.:) (Most nem azt mondom, hogy utána vissza kell térni a régi szokásokhoz. :D Úgysem akarsz majd.;))

És persze a legfontosabb: higgy magadban!:)

2013. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Még elfelejtettem egy valamit, ami bár az én kis hülyeségem, talán neked is segíthet: [link]

Amikor elgyengülök nézegetem a képeket és lementem azokat, amin valami olyan ruhadarabot/összeállítást látok, amit szívesen felvennék, ha elérem a célt. :)

2013. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el konditerembe jarni es buszkelkedj el vele az ismerosoknek - mondd el annak, aki tetszik es annak akit nagyon utalsz ... nem fogsz kihagyni egy edzest se, mert nem lesz merszed
2013. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!