Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült teljesen életmódot...

Sikerült teljesen életmódot váltantok megszegések nélkül? Mennyi idő alatt szoktad meg? Hiányzik a régi étkezésed?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:00
 1/2 anonim válasza:

Nekem sikerült, nekem csak egy hónap kellet, hogy megszokjam. De nekem igen nagy volt a motiváció ugyanis a dokim azt mondta vagy betartom az IR-es diát vagy soha nem tudok teherbeesni.

A régi étkezés hiányzik, de ez van!

2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én gluténmentes életre álltam át már másfél éve, és soha nem eszem semmit amiben búza, rozs, árpa, vagy zab van. No péksüti, nincs croissant, sem fincsi omlós kenyér, semmi keksz. Ez a saját döntésem volt, nem orvos mondta, de azóta sokkal jobb és sosem szegem meg. A régi csak néha hiányzik, mikor egy illatozó pékség mellett haladok, de amúgy nem érdekel.


Egy időben cukrot sem ettem, de 6 hónap után, rosszul lettem, úgyhogy arra kénytelen voltam visszaszokni. Túlzásba nem viszem, de néha muszáj mézet, vagy más elfogadható édességet fogyasztanom, mert nem akarok megint kórházban kikötni.

2013. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!