Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172cm vagyok és 119 kg napi...

172cm vagyok és 119 kg napi hány felülést csináljak? Mondjatok módszereket amik nektek be vált sikeres fogyókúrához?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nekiállsz csak felüléseket végezni az kevés. Próbálj meg változatosan mozogni, addig amíg jólesik. Egy nagy séta is tökéletes eleinte. Igyál sok folyadékot és próbálj meg egészségesen táplálkozni, kerüld a fehér lisztet és azokat azételeket amiben megtalálható ill. a kristálycukrot is. Kitartást!!! Menni fog, ha valóban akarod.
2013. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne felülést csinálj!

Az az izmosodáshoz jó, neked pedig súlyt kell vesztened.


[link]


Itt egy remek táblázat, miket csinálj. :)

Mivel nagy a tömeged, így a napi kalóriabevitel is viszonylag nagy lesz, és FOKOZATOSAN kell csökkenteni, ahogy fogsz. Pár kilónként számold ki újra meg újra, mennyit tudsz elégetni.

Fontos nagyon a fokozatosság, különben kialakul a jojó.-effektus.


Ha a nassolás, cukros italok által bevitt kalóriát nem tudod elégetni, akkor legjobb, ha felhagysz ezekkel. Túl sok fölösleges kalóriát viszel be.

Ha a napi kalóriakereteden belül maradsz, bármit ehetsz egyébként mértékkel, de akkor is ajánlom az egészséges étrendet. Pl. fehérje több legyen, mint a zsír.


Egyébként a keretnél picit több kalóriát vigyél be, és azt égesd mozgással, hogy elkerült a jojó effektust. Aerob/kardio mozgásformákkal égetheted a zsírt:

- futás, bicikli, úszás, ugrókötél, burpee edzés

[link] <- ide pedig regisztrálj, nagyon jó oldal. :)

2013. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hány éves vagy ? Fiú vagy ? Járj valami tornára vagy táncra RENDSZERESEN !
2013. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok pár hónapja kezdtem 192 cm vagyok és 187kg voltam.. mivel ekkora volt a túlsúlyom annyitól lefogytam 2 hónap alatt 17kg-t hogy no cukor no kenyér/pékárú


170kg voltam elkezdtem konditerembe járni 2,5 honap alatt 2kg ment le viszont 20centi lement a hasamról formálódott a testem és csak azért 2kg ment le 2,5 hónap alatt mert nagyon sok izom is feljött.


2,5 hónap kondi után elkezdtem használni a www.kaloriabazis.hu-t napi 1600kcal megy le a súlyom azóta folyamatosan.


Drasztikus változás nélkül nem fogsz lefogyni, de nem muszáj egyből a mély vízbe ugrani.

2013. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felülést senkinek nem ajánlom, mivel a legtöbb ember szarul csinálja ami pont arra jó hogy az alsó csigolyákat szétcsesze, ezzel egyidőben fogyni nem fogsz tőle, talán egy picit izmosodni de annyit nem ér.

Az étrenden és a mozgáson múlik minden.

Étrend: [link]

[link]


Mozgás: az elején szinte mindegy hogy mi az, csak legyen időtartama pl 1 óra séta aztán mikor már megy kisebb kocogások benne szépen fokozatosan akár bicikli naponta aztán majd lehet sprintelgetni ha nagyon jól megy ez akár ehhez hónapok is kelhetnek. De van 1000 féle sport amit ki lehet próbálni, meg kell azt keresni amit évelezel.


Tudom hogy az elején szar lesz, de ez benne van. Nem muszáj "sanyargatni" magad, csak ha változni szeretnél.

Tudom mindenki mondja hogy az egészséges étkezés meg mozgás neki nem sanyargatás, de elkezdeni bizony az és szar, de majd hozzászoksz.

2013. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyik ismerősöm elment egy alkalomra dietetikushoz és összeállítottak egy étrendet (nem éheztették). Amit be is tartott!

Így sport nélkül is le tudott volna fogyni, de azért sportolt mellette, hogy feszes legyen és ne "vékonyabb-löttyedt".

2014. júl. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!