Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyás, de hogyan?

Sikeres fogyás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék fogyni, kiváncsi lennék a véleményetekre, tanácsaitokra, esetleg saját tapasztalaitokra!

169 cm és 65 kg vagyok. Maximum 5 kilót szeretnék leadni, elsősorban a combjaim problémásak. Tudom, hogy helyi fogyás nem létezik! De vannak olyan mozgásformák, amelyek különösen ezt a területet mozgatják meg. Heti 2-3 alkalommal járok táncolni, ezek általában 1,5-2 órásak. Emellett minden nap megcsinálom Rubint Réka Van öt perced című videóinak comb formáló gyakorlatait (40 darab gugolás - 40 darab kitörés). Próbálok változtatni az étrendemen is. Enni alapból nem eszem sokat. Mostanában reggelire joghurtot, répát, karalábét, esetleg tojást, ebédre natúr csirkemellet salátával vagy valami könyebb főtt ételt, vacsorára pedig szintén joghurtot, répát, karalábét szoktam enni. Sok zöldteát és borsmenta teát iszom. Az lenne a kérdésem, hogy így van e esélyem fogyni, illetve feszesedni?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2013. ápr. 20. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amiket leírtál, így menni fog:)
2013. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak vigyázz, hogy ne egyél túl keveset. Nem csak azért mert esetleg olyan tartományba kerülsz ahol már csak tartalékolni próbál a szervezeted, de ha visszaállsz a régi étkezési stílusodra és elfogy az akaraterőd, megállíthatatlan kényszert fogsz érezni, hogy megegyél minden olyan dolgot amit tiltottál magadnak. Egyél bőségesen, csak egészséges dolgokat (amiket leírtál jók, csak egyél belőlük eleget)! :)

Az, hogy vastagabb a combod mint szeretnéd, alkati dolog, viszont ha csinálod ezeket a gyakorlatokat feszes lesz, izmos és akkor már nem fog zavarni a mérete. :)

Úgyhogy szerintem is menni fog ez, jól csinálod, kitartást hozzá!

2013. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!