Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásroham tört rám. Ez sok volt?

Falásroham tört rám. Ez sok volt?

Figyelt kérdés

Reggeli: Semmi

Ebéd: Egy kocka lasagne + 5 db rántott karfiol

Uzsonna: Egy nagy marék eper tejszínhabbal

Vacsora: Egy nagy tányér lecsó + egy zsömle.


És még mindig úgy érzem, hogy ennék :/

+ megittam egy citromos sört



2013. jún. 11. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

csak úgy kb (tehát nem pontos!) ennyi kalória lehetett(?):

ebéd: nem tudom mennyi volt az az egy kocka de 400gramm 666kcal

rántott karfiol:228 kcal (150ramm) bár gondolom több volt az 5 darab kb a duplája


uzsonna: eper (mondjuk 10darab) 90kcal

tejszínhab (mondjuk 5gramm) 15kcal


vacsi: lecsó (400gramm) 391kcal

zsömle: 149kcal


DE! ugye mindenki máshogy készíti el stb.. ez csak kb érték..

össz.: 1539kcal ez alapján..

2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

reggelizz. kell az energia a délelőtt.

[link]

2013. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

jó de nem a kcal számít, hát zabáltál, egészségtelenül, az én étrendben a kcal is sok, én napi 1000-et eszem max és semmi cukor, gabona, tej, szóval sok volt és rossz is volt, ha az őszinte véleményem érdekel, én is kilennék, egy ilyen zaba után, de nem dől össze a világ, nyugi:)

Majd holnap okosabb leszel.

2013. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért volt mert hétvégén alig ettem? Költözés volt és a harmadikra cuccoltunk fel mindent(lift nem volt). 62 lépcsőfokot másztunk meg föl és le újra és újra.(ha jól számoltam 22-szer) Utána pedig össze volt szűkülve a gyomrom.
2013. jún. 11. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
szoktál egyébként reggelizni vagy csak ma nem ?
2013. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A reggeli nem a legfontosabb étrend lásd időszakos böjtölések és van energiájuk az embereknek, ezt mindenkinek magának kell éreznie. Nekem pl ha sokat reggelizek bepunnyadok, kevéstől meg csak éhesebb leszek.


Alapvetően nem volt sok ha a tejszínhabot elhagynád és zsömle helyett ennél még egy tál lecsót vagy tojást hozzá az jobb lenne, de egyáltalán nem sok.

2013. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval :)

Nekem sok lett volna a glutén és kevés a zöldség, de soknak nem sok, én ma sokkal többet ettem, mert éhes voltam.

2013. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szoktam reggelizni. Vagy müzlit, vagy felvágottat, vagy főtt tojást. Reggelire inkább úgy étkezem, hogy az 5 szín meglegyen a tányéron. Azt mondják az az egészséges.
2013. jún. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!