Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tört rám az éhség, mit...

Most tört rám az éhség, mit egyek:egy kiwit vagy egy kis kocsonyát (hús és kenyér nélkül)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ettem 6-kor, mert akkor értem haza, de most valamiért mintha fájna a gyomrom, gyomorszájam.. Valószínűleg a fokhagymától, mert szokott néha fájni az ilyesmitől, mint a fokhagyma, hagyma. 6kor ezt ettem: Krumplileves + pirítós, csípős zöldségbefőtt.
2013. jan. 29. 20:13
 2/8 Dakelo válasza:
0%
ilyen idiótát mint te -.-"
2013. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugy-e nem a 18% mutatja az IQ-d?
2013. jan. 29. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. :"DDD Ez nagyon jó volt, ha lehetne felpontoznám. :) Szerintem gyümölcsöt egyél, de ne sokat. És igyál sokat, az eltelít. Vagy ihatsz egy kis tejet is akár, az megnyugtatja a gyomrod.
2013. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :) Ment a zöld kéz:)
2013. jan. 29. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiwi kicsit savas, a kocsonya magában nem jó. Ha van gyümölcs azt egyél (én mondjunk élek-halok a zöldségekért, tehát nyersen kiló számra tudok enni répát, uborkát, salátát, stb.). A banán jó a savra, csak ne sokat így este. A tej az nagyon fincsi, de ha nem "bűnözöl" vele akkor egyél mellé valamit (pár szem keksz, stb). Nekem néha segít ha elkortyolgatok szép lassan egy pohár bort, amikor éhes vagyok ok nélkül így este.
2013. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főtt tojásfehérjét.
2013. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1,5 dl tejet ittam, fahéjjal ízesítve. Állítólag ugyebár nyugtató hatása is van, szóval ez így pont jó estére:). Az a gond, hogy eléggé pocsék kaják vannak itthon, ami az egészséges táplálkozást illeti, úgyhogy a válogatásnál maradok, de meg tudom oldani :D Köszönöm mindhármontoknak!
2013. jan. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!