Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásroham. Mitől van?

Falásroham. Mitől van?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok. Napi 1500 kalóriát eszek és heti 4-5 alkalommal sportolok egy órát. Ez egész jól ment kb fél évig. Majdnem 10 kilót le is fogytam. De most pár hete óriási nagy falásrohamok jönnek rám. Ilyenkor képes vagyok egy étkezés alkalmával akár 1000-1200 kalóriát is megenni. Persze utána óriási bűntudatom van. Ezek a rohamok heti 3-4 alkalommal jönnek elő. Azóta híztam is 4 kilót. Segítsetek.mitől van ez? 20 éves vagyok. 158/ 59 kg.
2013. ápr. 27. 13:02
 1/6 anonim válasza:
Szerintem azért van, mert rossz volt a módszer ahogy le akartál fogyni. A szervezeted nem készült fel a fogyókúrára. Vissza fogod hízni a leadott kilókat.
2013. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez ellen mit tudnék tenni? pedig nem is koplalok hogy azmiatt lenne..vagy próbáljak meg ilyenkor csak gyümölcsöt vagy zöldséget enni sok vízzel?
2013. ápr. 27. 18:48
 3/6 alana9274 ***** válasza:
falásroham 1500 kcallal?! Lehetetlen. Nekem barátnőmnek 500(!) kcalnál volt falásrohama. 1500-nál nem hiszem..:S
2013. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alana9274 ***** válasza:
ja és neki napi 8000kcallal volt..1200nél szerintem ne aggódj..heti 1 belefér.
2013. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használsz mérleget, pontosan leméred a dolgokat? Nagy torzítások tudnak lenni, lehet, hogy kevesebbet eszel, de többnek számolod. Én amúgy 1600 kcalt eszek súlyzós edzés mellé, 170/58 kg-os lány vagyok. Ne rettegj a szénhidráttól se, délután 3-ig még legyen lassú felszívódású CH a kajáidhoz. Én mikor szigorítani akartam az ebédet csak hús és zöldségre, akkor jöttek utána a nagy falások, mert nagyon féltem a ch-tól, és hiányolta a szervezetem.
2013. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SugarCat ***** válasza:
Hmm,ha fél évig nem volt semmi gond,akkor lehet,hogy nem az étrenddel van a gond,szerintem gondolod át,hogy nem ért-e mostanában pl.nagyobb stressz,betegség stb.
2015. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!