Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért tört rám a "zabálhatnék"?

Miért tört rám a "zabálhatnék"?

Figyelt kérdés
Eddig sikeresen fogytam 6 kg-t,de mióta hüvősebb lett az idő folyton csak ennék és ennék,és mindig úgy érzem,hogy éhes vagyok.Hogyan küzdjem ezt le?Nem akarok visszahízni:(
2012. jún. 27. 18:09
 1/1 anonim válasza:

amikor hűvösebb az idő akkor is edzel vagy leálltál vele? mert ha leálltál vele akkor egyértelmű , hogy éhes vagy hisz az elmúlt napokban állítólag edzettél , de hirtlelen abbahagytad a hűvösebb idő miatt ezért a szervezeted vissza kívánja azt a "kaját" amit az elmúlt napokban elhanyagoltál.

Ha arról van szó hogy továbbra is edzel és nem érdekel a hűvös idő akkor gyerünk tovább folytasd ne hagyd magad!! :D én most kezdtem el fogyókúrázni megpróbálok legalább minden nap futni és hasizmot csinálni.Ja és amikor zabálhatnékod van akkor egyél egy almát vagy ajánlom az almacsipszet lehet venni a bio boltokban.

2012. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!