Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok mások vélemény...

Kíváncsi vagyok mások véleményére. Így kép nélkül, csak adatokat megadva szerintetek ez normál alkat, vagy kéne még fogynom/erősítenem?

Figyelt kérdés

18 éves lány

magasság: 158 cm

súly: 48,5 kg

nyak: 28,5 cm

kar: 22 cm

mell: 74 cm

derék: 67 cm

csípő: 90 cm

comb: 51 cm

vádli: 31,5 cm


2013. máj. 29. 22:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az jóóó :) akkor én a hejedben ennék egy csomó tojást, napi 5-öt biztos:) meg májat pl :) meeg bacont :D na jó azon van egy kis hús :D
2013. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

tegnap 23:17

Igen, ha tök jó sportos alakod van, akkor az "egyáltalán nincs mell" is nagyon jó. Csak akkor izmosodni jó lenne. A csajok ezt "formásodásnak" hívják, de egyébként ugyanazt jelenti. Sport-mozgás - Egyéb kérdések témakörben tessék kikérni az ott lévők véleményét súlyzós edzést illetően.


Kérdező: a lehető legrosszabb az étrended. Tulajdonképpen amit fogytál, annak a nagyrésze izomból mehetett le. Gyakorlatilag a nullához közelít a fehérjebeviteled, viszont a gyümölcsök és kenyérfélék miatt a szénhidrát magasabban van. A szénhidrátból zsír lesz. Pont azt kéne lecsökkenteni, és helyette a fehérjét megemelni. A vegetarianizmust is lehet jól csinálni, nem csak úgy, ahogy te csinálod... Legyen napi 5 étkezésed, legyen mindegyikben vagy tojás, vagy túró. A növényi fehérje nem jó, azt nem lehet hasznosítani. Tejsavófehérje, szójafehérje, vagy borsófehérje porokkal ki tudod egészíteni az étrendedet, és szükséged is van rá... próbáld ki amit írok, és hidd el, lesz eredmény.

2013. máj. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én is ezt mondom, kell zsír és fehérje is, a szénhidrát meg az, ami igazából felesleges. ami jó, csak nagyon drága az a rizsből kivont fehérje. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb hússal, hallal, tojással bevinni a fehérjét. A sima vegetáriánusok (akik esznek kenyeret meg ilyeneket) általában vékonyak de puhányak, zsírosak.
2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Én kizárólag tényeket írtam, úgy gondolom. De javítson ki valaki, ha jobban tudja...
2013. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tőlem kaptál egy jó 50-est.

Miért?

Mert nem tudod, hogy miről beszélsz, amikor azt írod, hogy az "egyáltalán nincs mell" is jó.

Az ez:

[link]


Kismellű nőként írom ezt.

2013. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ma 15:19

Inkább te nem tudod, hogy miről beszélek. Csont és bőr nőkön(mint a képeken) tényleg nem áll jól. De rajtuk a nagy sem állna sehogy. Sportos alkattal viszont igen. De nem értem, miért írom le mégegyszer...

2013. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!