Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok mások vélemény...

Kíváncsi vagyok mások véleményére. Így kép nélkül, csak adatokat megadva szerintetek ez normál alkat, vagy kéne még fogynom/erősítenem?

Figyelt kérdés

18 éves lány

magasság: 158 cm

súly: 48,5 kg

nyak: 28,5 cm

kar: 22 cm

mell: 74 cm

derék: 67 cm

csípő: 90 cm

comb: 51 cm

vádli: 31,5 cm


2013. máj. 29. 22:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A mellbőségen nem is változtat, viszont az a kicsi ami van, az sokkal jobban fog állni, ha alatta izom van. Jobban, mint akinek nagy melle van, de izom nélkül. Egyébként is, ki nem szarja le, ha egy csajnak kicsi a melle, ha amúgy sportos, formás alakja van? :D
2013. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Pont a csípőmmel van a bajom, az miatt tűnök kövérebbnek, de nem tudok vele mit kezdeni, mert körte alkat vagyok. A csípőmön már szinte csak bőr van, nem tudok róla tovább fogyni, hiába szeretnék.
2013. máj. 30. 19:54
 13/26 anonim ***** válasza:

A kulcs az alkatnak megfelelő öltözködés.


Egyszerűen a felsőtestedre tereled a figyelmet, és nincs az az ember, aki kövérnek merne nevezni.

[link]

2013. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
sztem kép nélkül nem tudjuk megmondani. De nekem pl 180 centihez 50cm a combom, sok lánynak 170 centihez 48, lehet h tudnál még fogyni. Mit eszel?
2013. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%
ja és a kis mell meg sztem jobban tetszik a fiúknak mint a nagy:) nekem legalábbis. a 71%os igazat írt:) sokkal jobb egy feszes, sportos lány (a csípő az genetika, ha tényleg nem hájas) mell nélkül mint egy nagyobb mellű, akinek pár év múlva v miután szül már lógni fog:D
2013. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Jaj már, 14-es!

Mit nem lehet azon érteni, hogy ALKAT KÉRDÉSE?!


Persze, akár sanyargathatná magát tovább is, de milyen áron?


Nincs helyi fogyás!

Csak úgy mehetne lejjebb a combja (ami egyébként szintén teljesen normális, nem vastag), ha a felsőteste még tovább aszalódik.


A kis mell jó. Na de az "egyáltalán nincs mell" is?

A kérdező már most is elég vékony felül.


Hogy mégis mennyire?

Hasonló adataim vannak, ma voltam vásárolni. Egy felsőt se sikerült vennem, mivel az XS-es csőtopp is lecsúszott rólam.


Egy körte még a koporsóban is körte marad.

2013. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Hogy miket eszem? Nem túl sok mindent, főleg, hogy vegetáriánus vagyok. Reggelire általában rozsos és teljes kiőrlésű zsemlét, light-os sajtot, paprikát, uborkát, retket, tojást. Ebédre egy kis adag krumplit karfiollal vagy párolt káposztával, de leggyakrabban lencsefőzeléket, spenótot, babot. Vacsorára meg mindig almát, narancsot, epret, mangót vagy cseresznyét. Ha nap közben megéhezem, akkor megiszom egy pohár 1,5%-os tejet. Az összes kcal bevitelem 850-nél sose több, ami tudom, hogy kevés.

Emellett minden nap sétálok 2-3 órát, és otthon végzek combra és hasra gyakorlatokat.


Hiába fogyok, mindenhonnan megy, csak a csípőmről és a combomról nem igazán akar. A combom is valószínűleg azért ilyen vastag, mert magasságomhoz képest széles a csípőm. A testzsírom se annyira magas, 21%-os.

2013. máj. 30. 23:54
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
"Na de az "egyáltalán nincs mell" is" IGEN, az is! :)
2013. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Uh ez nem jó... a vegetáriánusságot jól csinálni meg elég sok pénzzel lehet csak, de legalábbis nagyon nagyon érteni kell a táplálkozáshoz. Olyanok kellenének mint kókuszolaj, avokádó, amik tartalmaznak sok jó zsírt. Meg a teljes kiőrlésű kenyér is rossz szerintem.. Ha vegetáriánus vagy, hogyhogy eszel sajtot, tejet? Sajtból pont a zsírosabb, keményebb sajtokat enném (45%os zsírtartalmútó fel). Tojást ennél? Az is olyan mint a tej, de nagyon tápláló :)

A túl alacsony kalóriabevitel meg szintén gátolhatja a fogyást, ahogy a sok szénhidrát is, szerintem.

2013. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mert csak húst nem eszem.
2013. máj. 31. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!