Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14éves vagyok,158cm 43-44kg...

14éves vagyok,158cm 43-44kg vékony alkat sosem voltam duci. A menstruációm nem 28napra jön meg, hanem 21-re - 23-ra kb.7napig tart normál erősségű. Ez baj, hogy előbb jön meg?

Figyelt kérdés
( rendszeresen jön, csak nem 28 napra hanem 21-23ra... 3éve menstruálok.)
2009. máj. 3. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban abszolút nem probléma még akkor sem ha amúgy minden rendben van Veled és már 3 éve rendszeresen megjön. Én már 5 éve menstruálok, 17 vagyok és még fogamzásgátló mellett sem állt be rendesen 28 napra. Volt egy időszak kb amikor 14 voltam, hogy mindig 28 napra jött meg, de mostmár nem. Nem kell ezen parázni.
2009. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális,a lényeg,hogy rendszeres legyen,de 21-23 nap szerintem egészséges. Van akinek 35 napos a ciklusa,pedig smemi gond nincs vele.
2009. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is uilyen magas vagyok, bár már 10 kg-mal nehezebb és 15 évvel idősebb, de annak idején én is uezekkel a paraméterekkel rendelkeztem, ilyen idős koromban kezdtem el menstruálni és nekem a mai napig kb. 23 napos a ciklusom, de rendszeres. Mikor fogamzásgátlót szedtem, akkor volt olyan szabályos mint a nagykönyvbe meg van írva. A nőgyógyászom szerint nincs vele semmi baj, de mivel babát szeretnék, így nehezebb kiszámolni a peteérésem. De Te ezzel még ráérsz! :)
2009. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :) Igen, szerintem sincs ezzel gond, csak az a baj hogy anyukám elvitt tini - nőgyászhoz,hogy felírjon valami tabletátt ami beálítja. De a nőgyógyász elküldött vérvételre, és megis akart vizsgálni ,csak pont akkor volt meg, és mondta hogy akkor,jövőhéten menjünk vissza.De nemértem mi szükség ezekre.. :(:( nem akarom :(
2009. máj. 4. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs sok értelme erre gyógyszert szedned...esetleg majd ha pár év múlva elkezdesz fogamzásgátlót szedni akkor úgyis beáll, addig meg jó ez így, szerintem mondd el ezeket a nőgyógyásznak is és ő talán anyukáddal is meg tudná ezt értetni.

-az első válaszoló-

2009. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!