Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok mások vélemény...

Kíváncsi vagyok mások véleményére. Így kép nélkül, csak adatokat megadva szerintetek ez normál alkat, vagy kéne még fogynom/erősítenem?

Figyelt kérdés

18 éves lány

magasság: 158 cm

súly: 48,5 kg

nyak: 28,5 cm

kar: 22 cm

mell: 74 cm

derék: 67 cm

csípő: 90 cm

comb: 51 cm

vádli: 31,5 cm


2013. máj. 29. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Én meg kíváncsi vagyok a tyúk-tojás megoldására. Bár gyanítom a tyúk volt előbb de jó lenne tudni biztosra.
2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
a tojás volt előbb,mert a dinoszauruszok is tojást raktak és akkor még nem léteztek madarak,így tyúk sem.
2013. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Egészen hasonló alkattal, alakkal rendelkezem. Súly, magasság tizedre stimmel, centikben minimális eltérés. :)


Ha nem lennék lusta disznó (és nem lennék egy tízessel öregebb - ami ugyan nem akadály, de a fontossági lista azért már erősen más), tudnék mit formálni magamon.


Súlyzós erősítés karra (a tiéd kicsit vékony is).

Comb- és fenékfeszesítő gyakorlatok.

Meg úgy átmozgató edzés egész testre.


Fogynod viszont fix, hogy nem kell.

2013. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

fogynod nem kell

ahogy ezeket nézem egy nem túl formás lány van előtte,1-2kiló plusz és torna hogy formálódj

2013. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kéne egy kicsit. ez a csípő hozzád sztem sok egy kicsit
2013. máj. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Erősíts mindenképp, mert sovány vagy, és az nem szexi. Go le a konditerembe, az otthoni 1kg súlyzó meg a rubintréka nem érnek semmit ilyen szempontból. Ne félj, genetikailag nem tudsz "túl izmos" lenni, mivel nő vagy. Nem is láttál még ilyet gondolom.


Mindenre edzz, ne csak karra. Kérj meg egy szimpatikus gyúróst, hogy segítsen. Böngészd át ezt az oldalt: [link]


Egyél sok húst és zöldséget minden nap.

2013. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Kilóban sovány vagy. De a centik nem ezt mutatják. Így mint az előttem szólók én is azt tanácsolnám h edzeni kellene. Szerintem a csípődnek kb annyinak kellene lennie mint a melleidnek. De a 80cm is tökéletes lenne.

Én magasabb vagyok, nekem 95cm mell, 70cm derék és 90cm csípő.

Már 1 éve edzek majdnem minden nap. A csípőm120cm volt. A derék is 100 körül. Megfelelő étrend és mozgás mellett bármi megvalósítható

2013. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"bármi megvalósítható"


Bármi? Az nehezen.

Csak az, amit az adott alkat (körte, alma, homokóra) enged.

Azt nem lehet felülírni.


Pl. a mell/csípő arány még véletlenül sem kívánságműsor (sajnos).


Ha a kérdező lejjebb akarná tornázni (az egyébként teljesen normális) csípőjét, akkor a jelenleg se túl nagy melle is továbbfogyna.


Ezen az edzés sem segít. Mellre nem lehet izmot pakolni (csak a tartásán lehet segíteni vele) és csípőcsontból se lehet faragni, max. fűrésszel.


A kérdező centi értékei pedig teljesen rendben vannak és egy vékony lányra utalnak.

2013. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ma 18:01

"mellre nem lehet izmot pakolni"


Alá viszont lehet. Mellizomnak hívják egyébként.

Normál fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon, tárogatás, tolódzkodás előredőlve... a tegnapi melledzésem :D

2013. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

De attól nem lesz nagyobb, csak ami van az "peckesebben" áll!

Ha nem lóg semmi, akkor nem jelent változást.


(persze ettől függetlenül érdemes oda is edzeni, mint mindenhova máshova is, de ha nincs melle valakinek, akkor ez nem is fog változtatni a mellbőségen)

2013. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!