Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már úgy valaki hogy...

Fogyott már úgy valaki hogy evett tésztát is?

Figyelt kérdés

meg süteményt? palacsintát? krumplis tésztát?? ilyenekre gondolok ha ettetek mennyit?

És sikerült igy fogynotok hogy ezt is ettétek?



2013. máj. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem sikerült... csak kalácsot, meg krumplis tésztát ettünk, a családdal, és sajnos mindegyikünk alultáplált volt így is... de mit tehet az ember. kenyérre sem volt pénz, hanem van egy recept, amibe egy tojás kell liszt meg vízzel felfuttatott élesztő, azt ettük kenyér helyett, krumplis tészta hetente két három alkalommal, hús annyi, hogy hetente egy kiló parizer, ami 400 forint volt a boltban. (4 fős család) köszönjük neked Viktor update, hogy a kimagasló magyar gazdasági fellendítéssel mindannyian le tudtunk fogyni. még ha nem is akartunk. mondanám, hogy de legalább van hol laknunk, de nem tud valaki olcsó albérletet?
2013. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.12 kilót fogytam eddig és van olyan ebéd,amikor tésztaételt eszek/rizst egy normál adagot,ami nem haladja meg a 750 kalóriát.
2013. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, túrós tésztát, sütit, mindent, de mértékkel.
2013. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem:)

Köszönöm a válaszokat:)

2013. máj. 21. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Holnap gombapaprikást(tejföl helyett joghurtosan) eszek tésztával. :)
2013. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!