Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott már úgy le,...

Valaki fogyott már úgy le, hogy evett tésztát is? Ha igen mennyit evett? és mennyit tudott leadni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen keveset ettem, és sokat bicikliztem. :)


20/L

2011. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, én is. Mivel folyamatosan edzek, azt eszek szinte, amit akarok. Tegnap is benyomtam egy nagy adag milánóit. Szerintem salátán meg stb, ilyen light cuccon nem tudnék élni, legyengülnék tőle szerintem. Egyszer elhatároztam, hogy salátázok, lightos kajákat eszek. Alig tudtam felkelni, olyan fáradt voltam mindig. A sulira is kihatással volt, nehezebben ment a tanulás is nekem. Nem akarok szórakozni, ez tényleg így volt. Azóta nem is akarok ilyesmiket enni, sőt... Viszont a mozgás, az tényleg fogyaszt, jó a tüdőnek, a szervezetnek, jobb állóképessége lesz az embernek, az izomzat is erősödik.
2011. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ch csökkentett tésztából simán ehetsz 100 vagy akár 200gr-ot is. Ugyan olyan finom mint a normál tészta.100gr ban csak 23g ch van és 23g fehérje. Mai ebédem is az volt, tésztát összesütöttem egy kis tojással és csirkemellel. Isteni :)
2011. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ezekszerint nem muszáj lemondanom róla..
2011. júl. 20. 17:44
 5/5 anonim válasza:

Akármit mondanak a diéták, szénhidrátra szüksége van a szervezetnek. Persze nem egy tábla csokira, hanem pl. egy tányér tészta legalább el is telít. Persze a rövid távú diéták alapja általában a teljes szénhidrátmegvonás, de hosszú távon ezt nem lehet csinálni. Az agyunk ugyanis szénhidrátból "táplálkozik", ezért leszünk anélkül fáradékonyak, ingerültek, dekoncentráltak.

Bocsi, nem akartam tudományos lenni, de ezt én is tapasztaltam egy diéta során, és először nem tudtam, mi bajom, aztán rájöttem, hogy valamennyi szénhidrátra szükségem van. Azóta sajnos egy kicsit sok szénhidrát sikeredett, most próbálok valami új diétába kezdeni. :-(

2011. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!