Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy menjek el futni? :/

Hogy menjek el futni? :/

Figyelt kérdés

délután nem szeretnék menni mert akkor "sok" ember látna és azt nem szeretném:D de csak 9körül van már sötét az viszont már késő van :/ reggel felkelnék azért 5kor hogy 6ig futhassak csak azt hogy mondanám meg a szüleimnek?:D sosem voltam az a futós típus.. régen 85kiló voltam most 58körül vagyok (160cm) de mostanában úgy érzem hogy futnom kell.. van hogy rám jön és mennék de nem tudom hogy mondjam meg.. (nálunk mindenki túlsúlyos:/)

18/L



2013. máj. 15. 11:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és mondjuk ha egy héten 5x elmennék futni vagy 4x az meglátszódna? vagy hányszor kell?:D és mit tudnék még csinálni hogy a combom kisebb legyen?:/ mert onnan szinte alig fogytam..
2013. máj. 15. 12:11
 12/22 A kérdező kommentje:
pontosan ahogy mondod.. ezért nem szeretek
2013. máj. 15. 12:13
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Erősíts otthon. Ennek értelme is lenne, a futás 18 évesen nagyon primitív dolog. Sokkal hasznosabb edzésre is tudnád fordítani az idődet, amit otthon is el tudsz végezni nem kell kimenni futni. A futás mindig kockázatokkal jár: tönkremehet a térded, kutyákkal - késelőkkel találkozhatsz. Fölösleges sőt értelmetlen.
2013. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Azért amikor sorban tűnnek el fiatalok, azt tanácsolni, hogy olyan helyre menjen, ahol nincs senki, meg a szülőnek se kell tudni, hogy futni megy...
2013. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyanez a problémám volt :)

De most vagyok 12-es, szóval nekem már befejeződött az iskola. Így délelőtt tudok menni futni, akkor nincs itthon senki, szóval nem látnak.

18/L

2013. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
én is most vagyok/voltam 12.-es de nekem itthon vannak szüleim :/
2013. máj. 15. 12:39
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem akarod, hogy a szüleid megtudják, hogy futni mész, mondd azt, hogy kimész az udvarra/teraszra tanulni/olvasni.
2013. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nincsen valaki, akivel futhatnál?

Azon a környéken én nem mennék kietlen helyre.



Amúgy a futást nem ajánlják túlsúlynál. Esetleg "sietősen sétálni" (gyors-séta)?

2013. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Hasonló képen vagyok én is! :)

Én is vidéki vagyok és mivel falu, itt mindenki ismer mindenkit, én pedig nem szeretnék az idősek pletyka tárgya lenni, hogy "Nézd már ez meg mit futkorászik?" :D

Én megmondtam anyukámnak, hogy szükségem van a futásra, hogy levezessem a napi streszt, és mert szeretem.

Minden nap este 8 kor indulok itthonról, amikor még nincs sötét de már nem nagyon van mozgás (és most már meleg), találtam egy nagyon jó pályát mezőn és erdőn át, amivel gyakorlatilag egy kört tehetek a házunktól a házunkig. Ajánlom neked is, hogy keress egy ilyen útvonalat, hidd el élvezni fogod! :)


(Ha tartasz attól hogy baj érhet az úton, akkor legyen egy állandó útvonalad, és egy megbeszélt idő tartam, amig távol vagy. pl egy óra. Ha gond lenne, tudnák hol keressenek, és telefon nélkül sose indulj el.)


18 L

2013. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszönöm:D

amúgy túlsúlyos már (szerintem?) nem vagyok csak még mindig van azért mit leadni:D (kb10kiló..) ezért gondoltam hogy a futás már jó lehet:)

(58kiló körül vagyok)

2013. máj. 15. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!