Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy menjek el futni? :/

Hogy menjek el futni? :/

Figyelt kérdés

délután nem szeretnék menni mert akkor "sok" ember látna és azt nem szeretném:D de csak 9körül van már sötét az viszont már késő van :/ reggel felkelnék azért 5kor hogy 6ig futhassak csak azt hogy mondanám meg a szüleimnek?:D sosem voltam az a futós típus.. régen 85kiló voltam most 58körül vagyok (160cm) de mostanában úgy érzem hogy futnom kell.. van hogy rám jön és mennék de nem tudom hogy mondjam meg.. (nálunk mindenki túlsúlyos:/)

18/L



2013. máj. 15. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hol laksz. Nem tudom mi bajod azzal ha sok ember lát, de ha közel laksz szívesen megyek veled futni :D
2013. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
faluban(kis városban..) lakok tiszaújvárostól nem messze..:D (hajdú bihar)
2013. máj. 15. 11:39
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, 18 éves vagy. Miért kéne beszámolnod róla, hogy mit miért teszel? Megmondod, hogy mostantól futni fogsz, mert úgy érzed szükséged van rá. Nem hiszem, hogy ehhez engedély kéne...
2013. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
csak "cikinek" érzem megmondani.. :d
2013. máj. 15. 11:43
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi ciki... Sőt... A szüleid örülhetnek, hogy törődsz magaddal.
2013. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken annyira még nem divat a futkorászás, tudom miről beszél a kérdező. Furán néznének rá.

Mondd azt hogy sétálsz egyet és kész.

2013. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden csoda 3 napig tart. Aztán jon "Jóska" és új pletykát biztosít a kisváros/falu közönségének... gondolj erre. :)

És hajrá, fuss nyugodtan. Talán reggel jobb, de én utálnék 5-kor ezért felkelni. :)

Tényleg nem ciki, sőt!

2013. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D

bizony.. vidéken max a busz után szokás futni de utcákon nem látni szinte senkit se..:D

2013. máj. 15. 12:03
 9/22 anonim válasza:
Nem muszáj a főúton végigfutni, menjél olyan helyre amerre ritkán járnak. Az este futás pedig tök jó, főleg szakadó esőbe zenével a fülben :D
2013. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én polgári vagyok, ott én sem mennék el futni. :D

Beszólnak, mindenki megbámul, van aki kötekedik..

Szerencsére egyetemre járok, itt teljesen természetes dolognak számít a sportolás.

2013. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!