Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagi lettem, hány kilót...

Dagi lettem, hány kilót kellene fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban sajnos eléggé nem figyeltem oda evés tekintetében, és sikerült magam jócskán felhizlalni:


[link]


Az első pár kilónak még örültem, de aztán elszaladt velem a ló, az utolsó csepp a húgom ballagása volt a hétvégén. A fenekemen és hasamon feszülú kosztüm nem egy furcsa pillantásra adott okot, de még megjegyzést is kaptam, ráadásul fiútól ("Hát nem éhezel mostanában..").


Eldöntöttem, fogyni kell, de kérdés hogy mennyit? 160 cm vagyok. Mit tanácsoltok a kép alapján?


2013. máj. 8. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én is egy 10-15-öt mondanék
2013. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 poiu ***** válasza:
Csini vagy, ha fogyni akarsz, fogyj vissza arra a súlyodra, amivel jól érezted magad.
2013. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

5 kiló fogyás alig látszana meg rajta. Tudom biztos gonosz vagyok meg pofátlan és aki sosem látott még ilyet az jobban tudja hogy "nem is annyira kövér".Annyira tényleg nem, de Kb 15 kiló felesleg van rajta, az ideális testzsírszázalékhoz képest.

De tényleg tök jó hogy arányos vagy.


A 15öt csak nagyon körülbelül mondtam ugyanis kilókban megállapítani nem a legszerencsésebb a fogyást. A tükörnek fogyj. Lehet hogy 10 is elég lesz ha közben izmosodsz és feszesedsz, és lehet hogy 15 után lógni fog mindened meg zsíros leszel ha koplalással fogysz és a leadott kilók nem zsírból vannak. Egészségesen kell táplálkozni meg sportolni és akkor a tested annak az életmódnak megfelelően fog kinézni. A fogyókúrák meg a kilók hajszolása nem vezet sehova, csak ideiglenes megoldás ha egyáltalán összejön és általában egészségtelen is.

2013. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel, csinos! :)
2013. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sztem -5kg bőven elég, ne akarj csontkollekció lenni,mert az nem szép :)
2013. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Elárulod hány kg vagy a képen?
2013. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!