Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet igy? Kistesót...

Sikerülhet igy? Kistesót szeretnénk, de van rajtam kb 25kg felesleg. Kislányom elött lefogytam 33kg és úgy lettem terhes, de most annyira nehéz fogynom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%

Biztos kívánhat a párod! Szóval a válasz: NEM

Sajnálom szegényt! Sorry

egy férfi

2010. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Első válaszoló,hihetetlenül bunkó vagy !!!!! Ezen az oldalon neked semmi keresnivalód nincs!!!!!!!!!!
2010. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak a válaszát,nem értem,hogy ilyen primitiv,alul iskolázott,degenerált idiótának mi a fene keresni valója van itt?!Menj más oldalra bohóckodni!
2010. jan. 24. 20:23
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

A súlyfeleslegedtől még lehet gyereked. A barátnőmnek kb 50 kiló feleslege volt, mégis terhes lett. Pedig még védekeztek is. Szerintem ez miatt ne aggódj.


Az első válaszolónak... na, az ilyen pasik miatt lesznek a nők leszbikusak... hányingerem tőled van, nem attól ha súlyfelesleget látok.

2010. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Persze,és ráérsz utána fogyózni.:-))
2010. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

ma 20:25

Ne ma sújfeleslegtől vagyok kiakadva!Ja és jobban tetszenek a "foghatósabb"nők. NA de 25-35 kg súlyfelesleg???

Nemcsak nem esztétikus, hanem veszélyes is nemcsak Magadra, hanem a BABÁDRA is. Nem is beszélve arról, hogy bizonyítottan lesz nagyobb az esélye az elhízásra a gyerkócnek!

Nem veled van a bajom összeségében, hanem azzal,hogy egyre több ilyen nőt látok és hányok tőle. De 100 férfiból 99 is ezt fogja gondolni, legfeljebb nem mondja.

A 2 tyúk ,aki meg beszólt: vegyél vissza aztán nézzetek magatokba.

Jöhet a szidás és a lepontozás!

2010. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Most nézem,hogy egy apának írtam. 50 kg??:D
2010. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
20:33! Mert minden pasi úgy néz ki, mint a modellek? Nekik bármit lehet, mert ettől csak férfiasabbak? Kíváncsi lennék, te hogy nézel ki...
2010. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kérlek,ne irj többet,mert már az élettől is elment a kedvem.Honnan tudod Te,hogy mi az oka az elhizásomnak?Aki kövér nem minden esetben a rengeteg zabálástól lesz olyan.Honnan tudod Te,hogy milyen kezeléseken mentem keresztűl az első terhességem előtt?És egyáltalán honnan veszed a bátorságot,hogy ilyen "hangnemben" válaszolgass a kérdésekre.Sértő amiket irsz,örülj neki,hogy Te tökéletes idomokkal vagy megálldva.Már bánom,hogy feltettem ezt a kérdést,az ilyen hozzászólások miatt amilyeneket Te adsz "kedves" 60%-os.
2010. jan. 24. 20:48
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem nem úgy néz ki minden férfi, de tudtommal nem mi hordjuk ki a gyereket te sze*encsétlen! És az egészsége tőletek függ(táplálkozás, vérnyomás stb)

Asszem kilépek, csevegjetek tovább, véglis mindenki a saját gyerekének az egészségéről kell hogy gondoskodjon.

Köszöntem!

2010. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!