Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet igy? Kistesót...

Sikerülhet igy? Kistesót szeretnénk, de van rajtam kb 25kg felesleg. Kislányom elött lefogytam 33kg és úgy lettem terhes, de most annyira nehéz fogynom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%
20:45-nek szólt amit írtam
2010. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

Én csak annyit üzenek manökenbarát férfitársunknak, hogy egyrészt érdekes részét olvasgatja a gyakorikérdéseknek, másrészt sajnálom a leendő, aktuális, akármilyen nőket, akikkel a sors összehozza.

Hallottál már a genetikáról, barátom? Nem? Gondoltam.

Egy karcsú, sokadik terhes anyuka.

2010. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Bármennyire bántónak is érzitek a fentebb hozzászóló férfit, sok mindenben igaza van. Tudom, hogy ezért most én is le leszek pontozva de nem érdekel, szívetek joga. Te is nagyon jól tudod kedves kérdező, hogy milyen veszélyeknek teszed ki magad és a születendő babádat ha ekkora súllyal vállalod a második baba kihordását. Az izületeid, a vérnyomásod, a vércukrod, de nem is sorolom. Persze, sikerülhet így teherbe esned, de tönkre fogod tenni a szervezeted ilyen állapotban egy terhességgel és a babának is kárt okozhatsz. Ha a kislányod előtt le tudtál fogyni (akármilyen módszerrel is), akkor most is megteheted. Tudom, hogy milyen nehéz de a kifogásokat a legkönnyebb keresni és mint látod mindig talál az ember magának olyan embereket akik majd bátorítják, hogy jól vagy így ahogy vagy. Nem számít, hogy cukorbeteg vagy, baj van a vérnyomásoddal, a szíveddel, netán toxémiás leszel és károsodik a magzatod, mindez nem számít mert a férjednek majd kellesz úgy is. Te is tudod a lelked mélyén, hogy ezek a dolgok nem így működnek, bármilyen szépen is hangzik. Na és most lehet lepontozni. :-) Mindenesetre jó egészséget neked kedves kérdező függetlenül attól, hogy döntesz!
2010. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

20:59


Ha valak azt írja,hogy van xy kg feleslegem, azt nem genetikának hívják, hanem túlsúlynak!

Ha Kedves kérdezőtől meg elnézését kérem!

2010. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%

No ha valaki túlsúlyos, akkor én az vagyok. És babát várok. A másodikat. Az országban az egyik legelismertebb dokim van és ő nem aggódik, és én sem. A kislányomnak sincs semmi baja. Azt mondta, ha a szervezetem hozzá van szokva, vagyis már egy ideje túlsúlyos vagyok, akkor nincs semmi baj. De ha csak most szedtél fel ennyit kb fél-egy év alatt, akkor nem biztos, hogy jól bírja majd a szervezeted. Na ezzel nem támogatom a túlsúlyt, de ez van. Most már tökéletesen elszántam magam, és tudom, hogy szülés után hogyan fogom majd leadni a kilóimat. Sikerülnie kell. Szóval ha már egy ideje husi vagy, akkor nem lesz gond a gyerekvállalással.

Aki pedig szeretne, nyugodtan beszólhat, nem érdekel. :) És téged se érdekeljen. A párod a lényeg, és te. :)

2010. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó vagyok. És persze, ha megnyugszol, akkor majd nekiállhatsz fogyózni. Nem mindig megy, de majd menni fog.
2010. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát érdekes hogy egyesek csak így mosolyogva beszélnek a SAJÁT egészségükről. Akármit mondtok, túlsúlyosnak lenni egészségtelen és veszélyes! Magadra nézve! Te pedig duplán nem engedheted ezt meg, mert a gyerekért is felelősséggel tartozol! Prbálj meg mindent a fogyás érdekében!
2010. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért a kedvedért nem leszek öngyilkos. De természetesen ez nekem sem jó.
2010. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
33%
Hát én sem szeretnék zsírosbödönnel szeretkezni,az ilyen Röfi kisasszonynak tuti egy elhízott kamionsofőr a párja....
2010. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Asszem 20:59 vagyok. Én sem a túlsúly mellett tüntetek, hanem a hangem ellen, amellyel férfitársunk első hozzászólását tette.

Nekem is voltak súlyproblémáim, szerencsére rendbe tettem magam és most mindenki szerint vonzó, csinos nő vagyok. De emlékszem, mennyire rossz volt gonosz megjegyzések céltáblájának lenni. Úgyhogy csak erre hívnám fel mindenki figyelmét, hogy lehet tanácsokat adni, véleményt formálni, de próbáljuk már nem bántani egymást.

Kedves kérdező, nagyon drukkolok egy újabb gyermekáldáshoz és tiszta szívből kívánom, hogy ismét sikerüljön fogynod (nem csupán esztétikai szempontból), hogy lásd felnőni a gyerekeidet.

A várandós anyuka.

2010. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!