Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagi lettem, hány kilót...

Dagi lettem, hány kilót kellene fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban sajnos eléggé nem figyeltem oda evés tekintetében, és sikerült magam jócskán felhizlalni:


[link]


Az első pár kilónak még örültem, de aztán elszaladt velem a ló, az utolsó csepp a húgom ballagása volt a hétvégén. A fenekemen és hasamon feszülú kosztüm nem egy furcsa pillantásra adott okot, de még megjegyzést is kaptam, ráadásul fiútól ("Hát nem éhezel mostanában..").


Eldöntöttem, fogyni kell, de kérdés hogy mennyit? 160 cm vagyok. Mit tanácsoltok a kép alapján?


2013. máj. 8. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem 15 kg lemehet.

Én is kb így néztem ki januárban, most 10 kg-mal vagyok kevesebb, de még nekem is mehet le egy pár.

De amúgy jól nézel ki így is, arányosan oszlik el rajtad a súly, szép alakod van. Ha lefogysz bomba nő leszel. :)

Sok sikert és kitartást neked.

2013. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem semmi baj nincs veled, legalább nem vagy gebe, viszont kövér sem.
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15 az sok. Én 8-at mondok. De ez attól is függ hány kiló vagy most, mert nem mindegy. A magasság még kevés.
2013. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
71%
Szerintem semmi baj sincs az alakoddal :)) Legalább nem vagy anorexiás..:)
2013. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Max 5 kg-ot mondok, de azt is csak lassan, fokozatosan, hogy ne lógjon a bőröd utána. Ne fogyózz, csak egyél kicsit kevesebbet, ne nasizz, és mozogj többet, mint eddig, ennyi untig elég.
2013. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
15 szerintem is sok, en olyan 8-10-et mondanek. Ez meg nem katasztrofa, csak kicsit husis, de itt a nyar siman ledobod es az alakod tenyleg szep!
2013. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Feszesedni, formásodni kéne inkább, sport kéne, mint diéta, a melleid sem lesznek így kikerekedve, ha lefogysz, egyáltalán nem vagy aránytalan!

Kis aerob sport, kis edzőtermi edzés, hogy kicsit formásodj, de nőies alakod van, semmi gond nincs vele.

A "te sem éhezel mostanában" srác tulajdonképpen azt akarta mondani, hogy "szexet akarok" csak ehhez gyenge a szókincse.

2013. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5-10kg. Ahogy jól érzed magad. :) Egészséges kaják, heti 3-4× sport és egy-két hónap alatt bomba nő leszel. ;)
2013. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó alakod van! Igen lefogyhatsz olyan 5-8 kilót, de arányosan vagy telt, még így is jól nézel ki.
2013. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!