Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 12 éves hogyan tud a...

Egy 12 éves hogyan tud a legegészségesebben fogyni? 48 kg / 151 cm

Figyelt kérdés
tudom hogy még fejlődik a szervezetem de le kénne fogynom...:S
2009. szept. 26. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én ismerek olyan 10 éves gyereket, aki valamivel alacsonyabb nálad, és a súlya kb. a duplája a tiédnek, kisfiú, na neki tényleg kell fogynia, mert az már egészségtelen, de neked nem kell fogynod.
2009. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igen aggodok az alakom miatt mert felnőptt korba sokkal nehezebb lesz leadni a sok kilót.
2009. szept. 27. 08:43
 13/18 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat.:)
2009. szept. 27. 08:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, csak sportolj, és egyél bármit, ami jólesik. És nem igaz, hogy felnőtt korban nehezebb. Most sokkal nehezebb, mert növésben vagy, azért nehezebb a megfelelő súlyt eltalálni, mert a növekedésre akarnának elmenni a tápanyagok, de ha nem engeded, fejletlen, formátlan felnőtt leszel, amit felnőtt korban már nem tudsz javítani. Ezt akarod?
2009. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én 24 éves vagyok és nem nehéz leadni soha egy-két kilót. Egyébként sztem nem vagy kövér. Húgom csak megnyúlt 16 éves koráig és egy gramm felesleg nem maradt rajta!
2009. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg fogsz nyúlni te buta!
2009. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bár én már 30 éves vagyok,és 3cm-el alacsonyabb,meg 20kilóval több.Még csak két hete kezdtem fogyózni mert eddig jól éreztem magam a bőrömben.Én is voltam 48kg,és az pont jó volt,mindenem ott volt kerek ahol kellett,és egyáltalán nem akartam fogyni.Sportolj sokat keveset nasizz .Mondj le a fogyókúráról,törekedj a súlyod szintentartására,nembeszélve arról hogy még növésben vagy és lehet hogy pár év mulva magasabb is lehetsz,ha most lefogynál pár kilót nem néznél ki valami jól.
2009. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, táncolni is járhatsz, az is jó, csak ne diétázz és ne fogyókúrázz. Ráérsz azzal akkor, amikor tényleg kórosan túlsúlyos leszel.
2009. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!