Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mozgást étkezés előtt vagy...

A mozgást étkezés előtt vagy után csináljam?

Figyelt kérdés
Nem fogyózom, az étkezésem egészséges, talán egy kicsit Update, de nem veszem a termékeit. Eddig viszonylag jól fogytam: 4 kg öt hét alatt nekem tökéletes. Az a prooblémám, hogy a karom és a combom (de a karom inkább) vastag. Milyen edzési módszerrel tudnék ezen javítani? Konkrét gyakorlatokra lennék kíváncsi. Én reggel és este is 15 percet edzek. Mindkettőt étkezés előtt, de utána mindig olyan telinek érzem magam... Előtte vagy utána hatásosabb tornázni?

2013. ápr. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Étkezés után kb 2 órát várni kell. Bár a 15 perces tornád túl megterhelő nem lehet:)
2013. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

aerob/kardio. Nincsenek gyakorlatok. Nincs helyi zsírégetés, a génjeidben van hogy hol raktározol elsősorban zsírt, és hol kevésbé. Zsírt kell égetned, és hipp-hopp majd lemegy onnan is, hiába hogy a lábaddal csinálod a futást/biciklizést:)

Szóval zsírégetés. Módja: Diéta+aerob/kardio edzés. Ha annyira nem vagy oda a dologért, ne változtass az étrendeden, csak heti 3X biciklizz vagy kocogj egy órát. A változásnak jönnie kell.:)

2013. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A biciklizés milyen hosszú legyen?
2013. ápr. 23. 06:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Bicikli kocogás minimum fél óra ideális esetben 45perc körül. Az első 15 percben még nem égetsz zsírt csak felhasználod a szénhidrátot amit a nap bevittél. A zsírégetés csak azután kezdődik el tehát ha 15 percet csinálod és megállsz akkor annyit érsz el vele hogy nem fogsz hízni de fogyni sem. Heti 3-4 x 45 perc az már hatásos de kezdetben amíg hozzászoksz jó a 30 perc is fő a fokozatosság.
2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!