Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezeket a szabályokat...

JC10WM29 kérdése:

Ha ezeket a szabályokat betartom,60kg-ről 50kg-ra mennyi idő alatt tudok lefogyni? 12/F

Figyelt kérdés

Igaz, heti 11,5 órát sportolok, de Karácsonykor volt a szünet és a sok jó kaja, mozgást meg hanyagoltam és egy olyan jó 8-10kg felszaladt rám.


A "szabályok":

-1 perc sprint majd 1 perc séta váltogatva 20-25-30 percig

-Otthoni: 50 lábváltás, 20x fekvőtámasz, 10x tizütemű fekvőtámasz, 20x emelés-nyomás súlyzóval

-5 óra után nem eszek

-Kenyeret egyáltalán nem eszek.



2013. ápr. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hany centi vagy?
2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy?


"5 óra után nem eszek"


Ezt rögtön felejts is el! Ez csak akkor jó, ha este 8-kor már ágyban is vagy. Mivel mindjárt tíz, ez neked nem alkalmazható!


Lefekvés előtt 3 órával tanácsos utoljára enni!

De három óránál több ne legyen!


Pl.: ha 10-kor fekszel, akkor este 7 az ajánlott határ.

2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha heti 11,5órát sportolsz, akkor mi a francért kell még a tingli tangli torna? Ne zabálj édességet és ne vedelj kólát.
2013. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kenyeret nem eszel. Helyes.

Tésztát, tejterméket, krumplit sem.


Heti fél kiló fogyás már szuper eredmény, de mivel te még erősödsz, fejlődsz 12 évesen, így a mérleg nem lesz jó barátod, ugyanis fogyás-nélkül-is-fogyhatsz.. mert közben nősz.

2013. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy 158-160cm vagyok.
2013. ápr. 2. 09:40
 6/6 anonim válasza:
Az teljesen normális szerintem, hogy 12 évesen 60kg körül vagy fiú létedre. Egy kicsi felesleg lehet, hogy van rajtad, de abból, hogy leírtad mennyit sportolsz én már arra következtetek, hogy ez inkább a izomzatod miatt van. Még nyúlsz egy csomót és ha 3-4év múlva nem leszel megelégedve a súlyoddal, akkor majd kezdhetsz fogyókúrába.
2013. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!