Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs akaraterőm 2 napig...

Nincs akaraterőm 2 napig betartom, de utána mindig férreeszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni, de nem biztos, hogy jó az étrended, lehet valami hiányzik és azért eszel félre.
2012. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mi nem tudunk akaraterőt adni meg helyetted egészségesen étkezni olvass jobban utána és sportolj is
2012. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz okod fogyni, meglesz a kellő motiváció, nem fogod abbahagyni.
2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia


Én fogyni szerettem volna már régóta, de az a helyzet, hogy nálam az olyan fogyókúrák nem használtak, amik arról szólnak, hogy együnk sokszor keveset, illetve külön "étrendet" tartalmaztak meghatározott adagokkal... Nem tudtam elviselni azt hogy egyek, keveset, utána éhes maradok. Kipróbáltam a következőt: napi háromszori étkezést fix időpontban. Ilyenkor azt eszek és annyit, ami jól esik (kivéve édességet). Fontos, hogy ne legyen köztes nasi, és teljen el olyan 4-5 óra az étkezések között. Jó előre éhesek vagyunk persze, de várjuk ki a kitűzött időpontot, de szerintem ez így sokkal könnyebb, mint nagyon kis adagokat enni. Én könnyen hozzászoktam, és szép, kielégítő eredményt értem el. Egy kis mozgás mellé és siker garantálva. (Saját tapasztalat)

2012. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Nincs akaraterőd megenni a húst és a zöldséget? Vagy nincs akaraterőd nem megvenni a cukros-lisztes-tejes szemeteket?

Az utóbbin segíthetünk, rám bízod a pénzed, és nem lesz felesleges pénz amit ilyen hulladékokra költenél.

2012. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell izgulni, hizzal csak es majd a termeszet elrendezi:)
2012. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!