Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalni fogok! Izomvesztés...

Koplalni fogok! Izomvesztés céljából! Hogy kezdjek neki? hogy se ne fogyjak közbe és utána miután leépült az izmom, és abba hagyom a koplalást ne jöjjenek fel + kg-ok?

Figyelt kérdés
nem kérek negatív kritikákat a koplalás miatt, hisz úgy tudom ez az egyetlen lehetőség izom leépítésére.És nekem most az kell!

2012. okt. 18. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

uhhhhhhhhh

már bocs de te normális vagy?? minek szeretnél izomból fogyni?? zsírt szeretnél helyette?? Már bocs de nem hinném hogy 120kg izom lenne rajtad, tegyél már fel egy képet magadról

amúgy halkan megjegyzem:SZÍVIZom:) koplalj csak egy hülyével kevesebb

2012. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat sportoltam és nagyon megizmosodott a vádlim(de nem olyan kis mértékben mint általában amilyen képeket itt felraknak azok a lányok akik azt hiszik az övék nagy....)
2012. okt. 18. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

a koplalás után,majd visszatöltés után ugyanakkora lesz.

a begipszeléssel jobban járnál.

úgy 5-6 centi is leugrik a kerületből.


amúgy mennyi a testzsírod,és mekkora a szörny vádlid kerülete ha szabad kérdeznem?

2012. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
40cm a vádli..nagyobb mint a combom alsó része...
2012. okt. 19. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele ember! Nem csak vádliból fogsz fogyni, hanem mindenhonnan! Ugyan olyan marad a vádlid és a combod aránya. Inkább eddzél combra, úgy sokkal jobban jársz.
2012. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!