Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez így?

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Nemrégiben volt egy betegségem (hirtelen magas láz), ami azóta elmúlt, viszont amíg beteg voltam, addig naponta alig ettem valamit és állítólag látványosan fogytam (pár nap alatt)... De nem is kívántam, tehát nem járt sanyargatással h nem eszek.

Miután kigyógyultam, egyre többet kell ennem, mert nem bírom ki. Ha megpróbálnék ugyanannyit enni, mint amikor beteg voltam, csak önsanyargatás lenne, kínszenvedés.


Miért van ez így? Hetekig/hónapokig lázasan kéne feküdnöm ahhoz, hogy fogyjak???? Mert másképp nem megy, hiába futok, biciklizek vagy épp csinálok valamit és este próbálok minél kevesebbet enni, nem megy.



2013. márc. 20. 14:04
 1/1 dieta ***** válasza:
Mivel semmi konkrét adatot nem tartalmaz a kérdésed így személyre szabót tanácsot sem lehet adni.Azért egy két általános érvényű dolgot leírok.Ha egy tized részével csökkented a napi kalória bevitelt, ami nem feltétlen az élelem menyiségének a csökkentése és ezenkívül még kicsit többet is mozogsz fogyni fogsz. Legelsőként hagyd el a cukros üdítőket és egyéb cukros dolgokat A nassolást vagyis mindent amit nem azért eszel mert éhes vagy hanem mert megszoktad bizonyos tevékenység közben a csipegetést Pl. tv nézés rágcsálnivalóval. Ha ezeket elhagytad lehet a valódi étkezések menyiségét csökkenteni.Ha semmi ilyen rossz szokásod nem volna bocs nem sértegetni akarlak csak ennyi infóra csak nagyon általános választ lehet írni.
2013. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!